Ελεύθερη Σκέψη
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελεύθερη Σκέψη

Ένα φόρουμ για συζητήσεις ελευθεριακού χαρακτήρα!!
 
ΑρχικήΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στην Ελεύθερη Σκέψη! Κάθε μέλος μπορεί να προτείνει αλλαγές στην εμφάνιση του φόρουμ καθώς επίσης και να συμμετέχει σε όλες τις αποφάσεις. Καλά ποστ!!

 

 Επανασταση

Πήγαινε κάτω 
+5
mitself
Brognor
XwrisOnomaGamioli
TheKillerRabbit
Gera
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gera

Gera


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 33

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 26, 2010 1:05 am

Γεια σας (ελπιζω) συντροφοι το κανονικο μου ονομα ειναι Gera (Гера στα ρωσσικα) γεννηθηκα το 90 και ελπιζω μεχρι το 2012 να εχουμε κανει Επανασταση. Αφηστε τις διχόνοιες, τις πορείες, τις καταληψεις, τις απεργίες, τις διαδηλωσεις και τις μαλακιες και πιαστε κανενα Καλασνικοφ να κανουμε Επανασταση και επειδη ειμαστε σε οικονομικη κριση και δεν εχουμε λεφτα για χειροβομβιδες φτιαξτε καμια αυτοσχεδια μολοτωφ. Steelleader

steelleader@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 26, 2010 2:02 am

Σκατά, αυτός μας έλειπε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XwrisOnomaGamioli




Αριθμός μηνυμάτων : 338
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 26, 2010 10:00 am

ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!
αυτοσχεδια μολοτωφ μπα,αυτοσχεδια χειροβομβιδα αν θες...
αντε καυλωσηρθες και καυλα πλακωματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/XwrisOnomaGamioli?feature=mhee
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΔευ Δεκ 27, 2010 12:17 am

Γάμησέ τα ρε μαλακα, με εβαλε να γραψω ολες αυτες τις πιπες γιατι ειναι εντελως ανορθογραφος!!! χαχαχαχαχχαα xD

btw, εχει γραφτει στο φορουμ εδω και καιρο απλα δεν ειχε γραψει τιποτα, ολο το διαφημιζε στο φατσαβιβλιο και στον Μαυρο Κυκνο :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
????????
Επισκέπτης




Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΔευ Δεκ 27, 2010 4:43 pm

Χαιρετώ και εγώ,φίλε!Καλές συζητήσεις!
(Steelleader βλέπω...και άλλος κόκκινος Sad )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitself

mitself


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 3:18 pm

Steelleader έγραψε:
Γεια σας (ελπιζω) συντροφοι το κανονικο μου ονομα ειναι Gera (Гера στα ρωσσικα) γεννηθηκα το 90 και ελπιζω μεχρι το 2012 να εχουμε κανει Επανασταση. Αφηστε τις διχόνοιες, τις πορείες, τις καταληψεις, τις απεργίες, τις διαδηλωσεις και τις μαλακιες και πιαστε κανενα Καλασνικοφ να κανουμε Επανασταση και επειδη ειμαστε σε οικονομικη κριση και δεν εχουμε λεφτα για χειροβομβιδες φτιαξτε καμια αυτοσχεδια μολοτωφ. Steelleader

steelleader@hotmail.com



L3o ΧΞΣ έγραψε:
Χαιρετώ και εγώ,φίλε!Καλές συζητήσεις!
(Steelleader βλέπω...και άλλος κόκκινος Sad )

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 12:58 pm

mitself έγραψε:


ΝΕΤΣΑΓΙΕΦ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 12:00 am

γεια σου ρε συ!!! εεετσι να γινομαστε περισσοτερα τα κομμουνια εδω μεσα γιατι θα μας φανε τα νιχιλια!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 12:09 am

D Δεν είναι κομμούνι, είναι Σταλίνι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 1:10 am

TheKillerRabbit έγραψε:
D Δεν είναι κομμούνι, είναι Σταλίνι.


για σου ρε νιχιλι αντε να γινομαστε πολλοι γιατι θα μας πνιξουν τα σταλινια!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 1:16 am

TheKillerRabbit έγραψε:
D Δεν είναι κομμούνι, είναι Σταλίνι.

αυτοι ειναι πιο τρομακτικοι και απο εσας!!! Laughing


Επανασταση Stalinator

Επανασταση Mailis2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 3:30 pm

Δεν ειναι σταλινι ρε ελεος
ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗΣ
Τελεια (.) και παυλα (-)
Κομμουνια ειστε καυλα :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
mauros gatos




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 17/12/2010

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 8:24 pm

Ελπιζω να μην ειναι κανας κκες...περαν του θεματος πως το κκε ειναι γτπ ενα μικροαστικο βρωμερο κομμα η απολυτη ξεφτιλα της αριστερας δεν ειναι στην αριστερα αλλα λενε πως ειναι τεσπα ειναι πολυ σκατα εκει μεσα δεν εχουν διαβασει ενα βιβλιο εχουν τις μπροσουρες τους τον περισσο κ καυλωνουν αν μιλαει η παπαρηγα κ ο χαλβατζης...κ οι δυο τους καφροι σαν τον σταλιν καλο μπουλο λοιπν σε κνιτακια που τυχον παρακολουθουν κ κατι ακομα μην σας ξανα πετυχω σε πορεια να μοιραζεται τιποτα απο τις μαλακιες σαν δεν θα ειμαι μονος κ θα πεσει αναπτηρας....ΚΚΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΤΟΥ ΓΙΕ ΓΙΕ παλι καλα που υπαρχει θανατος κ μειωνονται τα βρβωμοποσοστα τους παντα φιλικα κ με αγαπη φιλια στα μουσια φωτια στον περισσο ελα ξες ποιος ο μαυρος γατος...προφανως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 8:39 pm

mauros gatos έγραψε:
Ελπιζω να μην ειναι κανας κκες .......

Εγώ είμαι ΚΚΕ(ς) - φίλος του κόμματος, πιο σωστά... και πάλι δεν παρεξηγούμαι, ένα παραλήρημα είναι, θα σου περάσει...

mauros gatos έγραψε:
............ παλι καλα που υπαρχει θανατος κ μειωνονται τα βρβωμοποσοστα τους .......

Καλά ρε μαλάκα, είσαι τρελός; Δεν σου έχουν πει, ότι σε ένα πυρηνικό ολοκαύτωμα, μαζί με τις κατσαρίδες, θα επιβιώσουν μόνο οι ΚΚΕδες (Σ.τ.Σ.: συμπεριλαμβάνονται και οι φίλοι του κόμματος);
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 10:58 pm

mauros gatos έγραψε:
Ελπιζω να μην ειναι κανας κκες...περαν του θεματος πως το κκε ειναι γτπ ενα μικροαστικο βρωμερο κομμα η απολυτη ξεφτιλα της αριστερας δεν ειναι στην αριστερα αλλα λενε πως ειναι τεσπα ειναι πολυ σκατα εκει μεσα δεν εχουν διαβασει ενα βιβλιο εχουν τις μπροσουρες τους τον περισσο κ καυλωνουν αν μιλαει η παπαρηγα κ ο χαλβατζης...κ οι δυο τους καφροι σαν τον σταλιν καλο μπουλο λοιπν σε κνιτακια που τυχον παρακολουθουν κ κατι ακομα μην σας ξανα πετυχω σε πορεια να μοιραζεται τιποτα απο τις μαλακιες σαν δεν θα ειμαι μονος κ θα πεσει αναπτηρας....ΚΚΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΤΟΥ ΓΙΕ ΓΙΕ παλι καλα που υπαρχει θανατος κ μειωνονται τα βρβωμοποσοστα τους παντα φιλικα κ με αγαπη φιλια στα μουσια φωτια στον περισσο ελα ξες ποιος ο μαυρος γατος...προφανως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπορείς να λες την άποψή σου και χωρίς να προσβάλλεις τους συμφορουμίτες σου.

@Yannorfin:

Θα επιβιώσω και εγώ,γιατί έχω κάνει συμφωνία με τον Βεελζεβούλ. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 12:15 am

L3o ΧΞΣ έγραψε:
........... Θα επιβιώσω και εγώ,γιατί έχω κάνει συμφωνία με τον Βεελζεβούλ. Twisted Evil

Τυχερέ! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rationalista

Rationalista


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 1:23 am

L3o ΧΞΣ έγραψε:
mauros gatos έγραψε:
Ελπιζω να μην ειναι κανας κκες...περαν του θεματος πως το κκε ειναι γτπ ενα μικροαστικο βρωμερο κομμα η απολυτη ξεφτιλα της αριστερας δεν ειναι στην αριστερα αλλα λενε πως ειναι τεσπα ειναι πολυ σκατα εκει μεσα δεν εχουν διαβασει ενα βιβλιο εχουν τις μπροσουρες τους τον περισσο κ καυλωνουν αν μιλαει η παπαρηγα κ ο χαλβατζης...κ οι δυο τους καφροι σαν τον σταλιν καλο μπουλο λοιπν σε κνιτακια που τυχον παρακολουθουν κ κατι ακομα μην σας ξανα πετυχω σε πορεια να μοιραζεται τιποτα απο τις μαλακιες σαν δεν θα ειμαι μονος κ θα πεσει αναπτηρας....ΚΚΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΤΟΥ ΓΙΕ ΓΙΕ παλι καλα που υπαρχει θανατος κ μειωνονται τα βρβωμοποσοστα τους παντα φιλικα κ με αγαπη φιλια στα μουσια φωτια στον περισσο ελα ξες ποιος ο μαυρος γατος...προφανως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπορείς να λες την άποψή σου και χωρίς να προσβάλλεις τους συμφορουμίτες σου.

@Yannorfin:

Θα επιβιώσω και εγώ,γιατί έχω κάνει συμφωνία με τον Βεελζεβούλ. Twisted Evil
Από το πυρηνικό ολοκαύτωμα μπορεί. Αλλά από τα σταλίνια ούτε ο ίδιος ο Βεελβουζέλ δεν γλιτώνει. Θα τον κυρήξουν οπορτουνιστή. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 8:39 am

L3o ΧΞΣ έγραψε:

Θα επιβιώσω και εγώ,γιατί έχω κάνει συμφωνία με τον Βεελζεβούλ. Twisted Evil

Θα επιβιωσω κ εγω γιατι ειμαι κατσαριδα :Ρ Laughing lol!


Rationalista έγραψε:

... ο ίδιος ο Βεελβουζέλ ...



Οχι ο βουβουζελ xD lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
XwrisOnomaGamioli




Αριθμός μηνυμάτων : 338
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 9:42 am

Yannorfin έγραψε:


Εγώ είμαι ΚΚΕ(ς) - φίλος του κόμματος, πιο σωστά...

TO ΗΞΕΡΑΑΑΑΑ γαμιολακοοοοο!!!!!!!!!!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/XwrisOnomaGamioli?feature=mhee
Rationalista

Rationalista


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 11:25 am

Brognor έγραψε:
L3o ΧΞΣ έγραψε:

Θα επιβιώσω και εγώ,γιατί έχω κάνει συμφωνία με τον Βεελζεβούλ. Twisted Evil

Θα επιβιωσω κ εγω γιατι ειμαι κατσαριδα :Ρ Laughing lol!


Rationalista έγραψε:

... ο ίδιος ο Βεελβουζέλ ...



Οχι ο βουβουζελ xD lol! lol! lol!

Ωχ, τώρα το είδα Laughing Πάντως ακούγεται καλύτερα το δικό μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mauros gatos




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 17/12/2010

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 6:16 pm

ελα αντε το παραδεχομαι σας δοκιμασα κ οπως βλεπω υπαρχει ελευθερια αποψης δεν με στειλατε στο διαολο...παραξενο χαρηκα που μου τη βγηκατε εστω υπερασπιζομενοι το κκε για μενα η αποψη μου ηδη σας εχει γινε γνωστη δεν θελω να προσβαλω κανεναν το μενος μου εινια λογω καποιων ιδεολογικων ζητηματων...μπραβο για την αντιδραση πολυ σωστη κ αμεση συγνωμη αν εφιξα καποιον ξαναζητω συγνωμη κ ενα ξεχωριστο κ αμεσω μπραβο στον lxe πως εινια τελωςπαντων για την πολιτισμενη του απαντηση....θα ξαναμιλησουμε συντομα χωρις κακια κ με συντροφικους χαιρετησμους ο αγαπημενος σε ολους κ παντα μετριοφρων μαυρος γατος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mauros gatos




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 17/12/2010

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 6:21 pm

L3o ΧΞΣ έγραψε:
mauros gatos έγραψε:
Ελπιζω να μην ειναι κανας κκες...περαν του θεματος πως το κκε ειναι γτπ ενα μικροαστικο βρωμερο κομμα η απολυτη ξεφτιλα της αριστερας δεν ειναι στην αριστερα αλλα λενε πως ειναι τεσπα ειναι πολυ σκατα εκει μεσα δεν εχουν διαβασει ενα βιβλιο εχουν τις μπροσουρες τους τον περισσο κ καυλωνουν αν μιλαει η παπαρηγα κ ο χαλβατζης...κ οι δυο τους καφροι σαν τον σταλιν καλο μπουλο λοιπν σε κνιτακια που τυχον παρακολουθουν κ κατι ακομα μην σας ξανα πετυχω σε πορεια να μοιραζεται τιποτα απο τις μαλακιες σαν δεν θα ειμαι μονος κ θα πεσει αναπτηρας....ΚΚΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΤΟΥ ΓΙΕ ΓΙΕ παλι καλα που υπαρχει θανατος κ μειωνονται τα βρβωμοποσοστα τους παντα φιλικα κ με αγαπη φιλια στα μουσια φωτια στον περισσο ελα ξες ποιος ο μαυρος γατος...προφανως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπορείς να λες την άποψή σου και χωρίς να προσβάλλεις τους συμφορουμίτες σου.

@Yannorfin:

Θα επιβιώσω και εγώ,γιατί έχω κάνει συμφωνία με τον Βεελζεβούλ. Twisted Evil
δεν ηθελα να θιξω κανεναν κ συγνωμη στα κνιτακια...ηθελα να δω αντιδρασεις κ να ξερω απο πρωτοχερι αν ισχυει οντως το ελυθερη σκεψη χαιρομαι που λειτουργεισατε ετσι κ μπραβο σας που δεν με στειλατε στο διαολο!!!αν εθιξα καποιον συγνωμη δημοσια δεν ειναι παρα ενα παραληρημα πιο πολυ μετα απο μια ακομα συζητηση με κκε..οι διαφορες μας ναι υπαρχουν κ ναι σε ιδεολογικα θεματα θα ειμαι εκει να δωσω απαντηση...γεια κ χαρα σε ολους...κ παλι σορρυ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 9:38 pm

mauros gatos έγραψε:
ελα αντε το παραδεχομαι σας δοκιμασα κ οπως βλεπω υπαρχει ελευθερια αποψης δεν με στειλατε στο διαολο........

Μπαγασάκο, μας την έφερες ε; Μπαγαπόντη! Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz cheers cheers cheers


mauros gatos έγραψε:
......μπραβο για την αντιδραση πολυ σωστη κ αμεση συγνωμη αν εφιξα καποιον ξαναζητω συγνωμη κ ενα ξεχωριστο κ αμεσω μπραβο στον lxe πως εινια τελωςπαντων για την πολιτισμενη του απαντηση......

δεν έθιξες κανέναν... ξεκολλάτε με τις συγγνώμες... cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 1:12 am

Από τότε που βρέθηκε η συγγνώμη χάθηκε το φιλότιμο.Ευτυχώς,εγώ φιλότιμο δεν είχα ποτέ μου. farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Επανασταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επανασταση   Επανασταση I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 6:31 am

Ρε μαυρε γατε, οποιος ειναι Κομμουνιστης δεν σημαινει οτι ειναι ΚΚΕς! Αντιθετως! Οποιος ειναι ΚΚΕς δεν ειναι Κομμουνιστης (ακομα κι αν το λεει :Ρ)

Ξεχνα το, κνιτη δεν βρισκεις εδω (οχι πωρωμενο τουλαχιστον)

Πρωην κνιτες ομως.... ουουουουουουυυυυ ;Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
 
Επανασταση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Εξέγερση στην Αίγυπτο
» Εκλογές ή Επανάσταση;
» Μονο ιδεα - Αναρχισμος? Επανασταση?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελεύθερη Σκέψη :: Σχετικά με το φόρουμ :: Συστηθείτε!-
Μετάβαση σε: