Ελεύθερη Σκέψη
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελεύθερη Σκέψη

Ένα φόρουμ για συζητήσεις ελευθεριακού χαρακτήρα!!
 
ΑρχικήΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στην Ελεύθερη Σκέψη! Κάθε μέλος μπορεί να προτείνει αλλαγές στην εμφάνιση του φόρουμ καθώς επίσης και να συμμετέχει σε όλες τις αποφάσεις. Καλά ποστ!!

 

 Συστηθειτε

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mr.spithas7

Mr.spithas7


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010

Συστηθειτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συστηθειτε   Συστηθειτε I_icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 7:38 pm

Γεια και χαρα σε ολους.Ειμαι ο MrSpithas,αρκετοι θα με ξερετε απο τις συνομιλιες μας στο you tube.Να πω ενα μπραβο στα παιδια που εφτιαξαν το φορουμ,το χρειαζομασταν.Αν και αυτοπροσδιοριζομαι ως αναρχοκομμουνιστης πλεον δηλωνω απλα συντροφος,το θεωρω πιο ουσιωδες οσον αφορα εμενα.Αυτα για τωρα,τα υπολοιπα εν καιρω.Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους.Κατι μου λεει οτι αυτο το φορουμ θα γεμισει με κοσμο σιγα-σιγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συστηθειτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστηθειτε   Συστηθειτε I_icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 7:41 pm

Γεια σου φίλε Σπίθα!Και πήγα να σου διορθώσω εγώ στην αρχή το topic και έκανα μαλακία τελικά Razz
Χαίρομαι πολύ που σε έχουμε στις συζητήσεις μας,γιατί είσαι ψαγμένος και μ'αρέσει πολύ η σκέψη σου!Αγωνιστικούς χαιρετισμούς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mr.spithas7

Mr.spithas7


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010

Συστηθειτε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απαντηση   Συστηθειτε I_icon_minitimeΤρι Νοε 23, 2010 6:05 pm

Judge ευχαριστω για τα καλα σου λογια,οσον αφορα το ''ψαγμενος'' απο βιβλια λιγο αλλα ως επι το πλειστον προερχεται απο τις συνελευσεις,τα βιωματα μου και τις εμπειριες μου στους δρομους και στις συλλογικοτητες που συμμετειχα παλαιοτερα.Εχεις εναν πολυ ιδιαιτερο και ευστροφο τροπο στα λεγομενα σου κι ας εισαι σχετικα μικρος σε ηλικια,πρεπει να σε περναω 14 χρονια αν εισαι 21(αν θυμαμαι καλα).Ραντεβου στους δρομους και στ φορουμ.Εχω ηδη στειλει σε αρκετους συντροφους τη διευθυνση για να συμμετεχουν εφοσον το επιθυμουν.Να'σαι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συστηθειτε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» συστηθειτε

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελεύθερη Σκέψη :: Σχετικά με το φόρουμ :: Συστηθείτε!-
Μετάβαση σε: