Ελεύθερη Σκέψη
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελεύθερη Σκέψη

Ένα φόρουμ για συζητήσεις ελευθεριακού χαρακτήρα!!
 
ΑρχικήΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στην Ελεύθερη Σκέψη! Κάθε μέλος μπορεί να προτείνει αλλαγές στην εμφάνιση του φόρουμ καθώς επίσης και να συμμετέχει σε όλες τις αποφάσεις. Καλά ποστ!!

 

 Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις

Ψηφίστε αυτόν που προτιμάτε για νέο Διαχειριστή.
sokitkattack
Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_vote_lcap83%Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_vote_rcap
 83% [ 5 ]
kenny
Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_vote_lcap0%Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Brognor
Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_vote_lcap17%Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 6
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 16, 2011 1:21 pm

η ψηφοφορία θα παραμείνει ανοιχτή για 24 ώρες...
τα ονόματα τοποθετήθηκαν σε σειρά, με βάση το χρόνο αναγγελίας της εκάστοτε υποψηφιότητας...


επειδή δεν πιστεύω στην ανευθυνότητα του παραβάν, ψήφισα sokitkattack...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 16, 2011 1:40 pm

Και 'γω sokit,δια τις εξαίρετες φωτογραφίες που μας παρείχε.Και οκ,γιατί τον Kenny ικανό τον έχω σε κάθε συντονιστικό stuff πρώτα να προκυρήσει συζήτηση Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 16, 2011 2:22 pm

Soki.

Μου χει κάνει πολύ καλή εντύπωση, και επίκληση στο συναίσθημα με το άβαταρ με το gasmask.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΔευ Ιαν 17, 2011 1:36 pm

Η ψηφοφορία τελείωσε.
Νέος Διαχειριστής: sokitkattack
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@simvatos

@simvatos


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010

Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΔευ Ιαν 17, 2011 4:48 pm

brognor δεν έχεις καταλάβει ότι είμαστε κρυφοΚΚΕ?έτσι διεξάγονται οι ψηφοφορίες...Γίνεται η πρόταση ψηφίζουν τα μέλη με συνοπτικές διαδικασίες χωρίς ανακοίνωση γρήγορα γρήγορα την γραμμή του κόμματος και μετά οπ σόρρυ έκλεισε και πέρασε Razz Άλλη φορά σύντροφε με διαφορετική γνώμη Twisted Evil (πλάκα κάνω εννοείται μην παρεξηγηθώ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΔευ Ιαν 17, 2011 6:41 pm

@simvatos έγραψε:
brognor δεν έχεις καταλάβει ότι είμαστε κρυφοΚΚΕ?έτσι διεξάγονται οι ψηφοφορίες...Γίνεται η πρόταση ψηφίζουν τα μέλη με συνοπτικές διαδικασίες χωρίς ανακοίνωση γρήγορα γρήγορα την γραμμή του κόμματος και μετά οπ σόρρυ έκλεισε και πέρασε Razz Άλλη φορά σύντροφε με διαφορετική γνώμη Twisted Evil (πλάκα κάνω εννοείται μην παρεξηγηθώ)


γιατι να σε παρεξηγησουν ρε συ ασυμβατε?? δεν λες κατι κακο......ετσι γινονται τα πραγματα......αν δηλαδη καποιος ηθελε να κανει την προβοκατσια του και να παει εναντια στην ΚΕ ωστε να μην ψηφιστει ο σοκιτκατ υπουργος αναρχιας τοτε......θα γινει της κροστανδης!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sokitkattack

sokitkattack


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΔευ Ιαν 17, 2011 11:01 pm

χαχαχα θελω να ευχαριστησω όσους με στηριξαν με τις ψήφους τους , τωρα ο αγωνας θα μεταφερθει απο τα οδοφραγματα στα υπουργεία!!! βασικά αν ο vrognor μπαίνει συχνά κια αχολείτε έχετε προβλημα να γίνει αυτος υπουργος αναρχίας γιατι εγω δεν αφιερώνω και πολυ χρόνο γενικά στο φορουμ για να ειμαι διαψειριστής. είναι άδικο, και το δίκαιο το έχουν οι εξεγερμενοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΔευ Ιαν 17, 2011 11:08 pm

sokitkattack έγραψε:
χαχαχα θελω να ευχαριστησω όσους με στηριξαν με τις ψήφους τους , τωρα ο αγωνας θα μεταφερθει απο τα οδοφραγματα στα υπουργεία!!! βασικά αν ο vrognor μπαίνει συχνά κια αχολείτε έχετε προβλημα να γίνει αυτος υπουργος αναρχίας γιατι εγω δεν αφιερώνω και πολυ χρόνο γενικά στο φορουμ για να ειμαι διαψειριστής. είναι άδικο, και το δίκαιο το έχουν οι εξεγερμενοι



ο σοκιτκατ ειναι ατιθαση ψυχη,δεν φυλακιζεται σε ρολους και γραφεια,το λημερι του ειναι στα οδοφραγματα....οποτε το υπουργειο δεν του κανει......εγω θα προτεινα τον κοζακο ή το οβερκιλλ που εχουν και εμπειρια με τα υπουργεια με τη CNT στην ισπανια.....


χαχαχαχαχαχαχχα lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΔευ Ιαν 17, 2011 11:12 pm

περα απο την πλακα αν ο υπουργος αναρχιας δεν θελει......εγω θα προτεινα τον κεννυ .........γιατι βλεπω οτι υπαρχει ρατσισμος προς εμας τους μαθητες!!!
η τσεκα θα επιβλεπει το τι ψηφησε ο καθενας για παν ενδεχομενο προβοκατσιας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sokitkattack

sokitkattack


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 10:25 pm

ναι ρε παιδες ενα παιδι που ασχολειται πιο πολυ με το φορουμ θα ηταν πιο καταλληλο για την εξουσιαστικη θεση του διαχειριστη!!! χαχα brognor kai kenny ψηνονται? αν γινει ψηφοφορια ψηφιζω brognor ετσι χωρις λογο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή   Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή I_icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 10:28 pm

Μα καλα! Μια ψηφο πηρα... και αυτη χωρις λογο;!
Πες τουλαχιστον επειδη... δεν ξερω, εκλασε μια μαιμου στην Σιβηρια, τι να σου πω (τελειως σουρεαλ Ο.ο)

Αλλα και παλι, εγω ως μοντ κανω την δουλιτσα μου :Ρ
Ως αντμιν θα εχω λιγο περισσοτερη και μου την σπαει :Ρ οποτε, οτι θελετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
 
Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διαχειριστή
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Διαδικασία ανάδειξης νέου Διαχειριστή
» Αναρχία Vs. Κομμουνισμός
» Επιλογή νέου logo
» Ψηφοφορία για νέο Banner!!
» Ψηφοφορία για μπάννερ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελεύθερη Σκέψη :: Γενικές συζητήσεις :: Δημοσκοπήσεις-
Μετάβαση σε: