Ελεύθερη Σκέψη
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελεύθερη Σκέψη

Ένα φόρουμ για συζητήσεις ελευθεριακού χαρακτήρα!!
 
ΑρχικήΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στην Ελεύθερη Σκέψη! Κάθε μέλος μπορεί να προτείνει αλλαγές στην εμφάνιση του φόρουμ καθώς επίσης και να συμμετέχει σε όλες τις αποφάσεις. Καλά ποστ!!

 

 Το Café του sok... Café le sok...

Πήγαινε κάτω 
+6
eimainefelim
Cossack
Kenny
Brognor
Θωμάς
sokitkattack
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Cossack

Cossack


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : Λαοκρατική Δημοκρατία της Βόρειας Κορέας...μπλουαχαχαχααα (κλέβω ίντερνετ από το Κόμμα)

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 8:50 pm

[quote="Yannorfin"]εμένα πάλι; γιατί; scratch scratch scratch


sok, γάμησέ τα... μια καλή δουλειά που σου έλεγα ακυρώθηκε λόγω επεισοδίων-κρίσης, έλεος... όταν μου ανακοινώθηκε έκλασα στα γέλια, μ' έπιασε νευρικό... δε γαμιέται... ας πιούμε ένα τσίπουρο να πάνε τα φαρμάκια κάτω...


Δεν εχει κρυο ρε...δε τραβιετε το τσιπουρο αν και εχω ενα αλβανικο τσιπουρο στο σπιτι σκετο αγιασμα...


Μια μαλαματινα θα τη προτιμουσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cossack

Cossack


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : Λαοκρατική Δημοκρατία της Βόρειας Κορέας...μπλουαχαχαχααα (κλέβω ίντερνετ από το Κόμμα)

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 8:51 pm

[quote="cossack"]
Yannorfin έγραψε:
εμένα πάλι; γιατί; scratch scratch scratch


sok, γάμησέ τα... μια καλή δουλειά που σου έλεγα ακυρώθηκε λόγω επεισοδίων-κρίσης, έλεος... όταν μου ανακοινώθηκε έκλασα στα γέλια, μ' έπιασε νευρικό... δε γαμιέται... ας πιούμε ένα τσίπουρο να πάνε τα φαρμάκια κάτω...


Δεν εχει κρυο ρε...δε τραβιετε το τσιπουρο αν και εχω ενα αλβανικο τσιπουρο στο σπιτι σκετο αγιασμα...


Μια μαλαματινα θα τη προτιμουσα...
Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Malamatina
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 9:30 pm

ρετσίνα ποτέ... έχω τσίπουρο σπιτικό, από Τρίκαλα... γάμησε τα... και με γλυκάνισο και χωρίς... την έχω ψιλοακούσει... η μαλακία, όντως, είναι ότι δεν κάνει κρύο... αλλά τσίπουρο πίνω και το καλοκαίρι -βράδυ ε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sokitkattack

sokitkattack


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 9:39 pm

είναι γκαντεμομέρες ρε ..ανάδρομος ερμής!!!αντε να κανονίσουμε και με τα άλλα τα ρεμάλια να πιούμε και real τα τσιπουρα !!! εχει ο κοζάκος κάτι αλβανικά έλεγε,πολυ καλα, μιας και ειναι διεθνιστής!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sokitkattack

sokitkattack


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 9:40 pm

καλοκαιρι τσιπουρο? θα μας τρελάνεις ρε τρελε μου!!! afro scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cossack

Cossack


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : Λαοκρατική Δημοκρατία της Βόρειας Κορέας...μπλουαχαχαχααα (κλέβω ίντερνετ από το Κόμμα)

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 9:41 pm

sokitkattack έγραψε:
είναι γκαντεμομέρες ρε ..ανάδρομος ερμής!!!αντε να κανονίσουμε και με τα άλλα τα ρεμάλια να πιούμε και real τα τσιπουρα !!! εχει ο κοζάκος κάτι αλβανικά έλεγε,πολυ καλα, μιας και ειναι διεθνιστής!!


Ειμαι ανθελληνας αποφευγω ο,τι ειναι ελληνικο. Υποστηριζω το Σιωνισμο ! χαχαχαα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cossack

Cossack


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : Λαοκρατική Δημοκρατία της Βόρειας Κορέας...μπλουαχαχαχααα (κλέβω ίντερνετ από το Κόμμα)

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 9:43 pm

Yannorfin έγραψε:
ρετσίνα ποτέ... έχω τσίπουρο σπιτικό, από Τρίκαλα... γάμησε τα... και με γλυκάνισο και χωρίς... την έχω ψιλοακούσει... η μαλακία, όντως, είναι ότι δεν κάνει κρύο... αλλά τσίπουρο πίνω και το καλοκαίρι -βράδυ ε...


Ρε Γιανορφιν εσυ που εχεις κονε με το Περισσο, παιζει να μας κανεις κανα καλο κονε να κανουμε το επομενο "συνεδριο" της ΕΣΕ στο "σπιτι του λαου" ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sokitkattack

sokitkattack


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 9:44 pm

τώρα που είπες σιωνισμό ο μισθός σου μπήκε αυτο το μήνα στον τραπεζικό σου λογαριασμό απο τον κύριο Σώρος yannorfin ? Εμένα είναι όλα οκ αλλα ο κοζάκος έχει ένα θέμα με το δώρο..έχεις ακούσει τίποτα απτην διοίκηση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sokitkattack

sokitkattack


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 9:47 pm

Να ο άνθρωπος μου μας δινει να τρώμε, αγνος ανθέλληνας και Σιωνιστής, νάναι καλα!!

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Soroswildhair

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cossack

Cossack


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : Λαοκρατική Δημοκρατία της Βόρειας Κορέας...μπλουαχαχαχααα (κλέβω ίντερνετ από το Κόμμα)

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 10:39 pm

[quote="sokitkattack"]Να ο άνθρωπος μου μας δινει να τρώμε, αγνος ανθέλληνας και Σιωνιστής, νάναι καλα!!

Εκπροσωπος του στην Ελλαδα ειναι ο Πασπαρογατος. Απο το νεο ετος θα μας πληρωνει αυτος. Ετσι ακουσα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 11:50 pm

sokitkattack έγραψε:
τώρα που είπες σιωνισμό ο μισθός σου μπήκε αυτο το μήνα στον τραπεζικό σου λογαριασμό απο τον κύριο Σώρος yannorfin ? Εμένα είναι όλα οκ αλλα ο κοζάκος έχει ένα θέμα με το δώρο..έχεις ακούσει τίποτα απτην διοίκηση?

αν μπήκε μισθός; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing μήνας μπαίνει, μήνας βγαίνει, η ζωή μας ακριβαίνει... πότε τρίχες πότε ψάρι, δεν μου κάνουνε τη χάρη... από το ''μουνί και το δελφίνι''...

από παλιό ηχητικό αστειάκι, όπου αύξηση παίξε: δώρο;!... [ακολουθούν γέλια] Laughing Laughing Laughing Laughing [ο τύπος μιλάμε έχει κλάσει στο γέλιο, κοντεύει να πάθει έμφραγμα] Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing [αλλά ως αστός θα επιβιώσει μαζί με τις κατσαρίδες σ' ένα ενδεχόμενο πυρηνικό ολοκαύτωμα] κόβει τον ξέφρενο ρυθμό και λέει: δώρο;! τ' αρχίδια μου θα πάρεις...!!!! [και ξαναξεκωλόνεται στο γέλιο]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 11:56 pm

sokitkattack έγραψε:
Να ο άνθρωπος μου μας δινει να τρώμε, αγνος ανθέλληνας και Σιωνιστής, νάναι καλα!!

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Soroswildhair


Μαλάκα, σαν τον Rupelstilskin είναι... ό,τι και να μου χάριζε δεν θα το έπαιρνα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sokitkattack

sokitkattack


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 10:21 am

ειναι ιδιος με τον αρχιφασιστα στο american history X. οχι τον eduard norton αλλα τον αλλο το μαλακ που ειχαν για ανωτερο

νατος https://www.youtube.com/watch?v=XsnIozKuxaw&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 10:59 am

όντως... και μάλιστα βελτιωμένη έκδοση, σε ακόμη πιο άσχημο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sokitkattack

sokitkattack


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 11:10 am

Σιωνιστές και ναζι το ίδιο μαγαζι...αυτο θελει να περασει το εργο , δεν ηταν τυχαια η επιλογη του ηθοποιου afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 11:19 am

μην τρελένεσαι, ότι είναι και διαφορετικό... ο οικονομικός ρατσισμός είναι πολύ πιο ύπουλος, δυναστευτικός και καταστροφικός από τον «ορατό»... προφασίζεται, βλέπεις, την ελευθερία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eimainefelim

eimainefelim


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 5:09 pm

Yannorfin έγραψε:
Κερνάω Cabernet Sauvignon...

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 16-x13-x12--Cabernet-Wine---Cheese_20090657055

για τα γενέθλιά μου στις 07/12 που με γράψατε στ' αρχίδια σας...

χρόνια πολλά lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

συγγνώμη που τα ξεχάσαμε No
να μια τούρτα για να επανορθώσουμε
Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Birthday_cake_30 bounce bounce cheers geek

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eimainefelim

eimainefelim


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 5:31 pm

cossack έγραψε:

Εκπροσωπος του στην Ελλαδα ειναι ο Πασπαρογατος. Απο το νεο ετος θα μας πληρωνει αυτος. Ετσι ακουσα.....

Συμπέρασμα : Πιάστε φιλίες με τον πασπαρόγατο από αυτόν εξαρτάται το ύψος του μισθού μας What a Face Twisted Evil jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 2:26 pm

ΧωρίςΌνομα,μπερδεύεις τον σεβασμό με την ανοχή.Τον σεβασμό τον κερδίζεις,δεν τον απαιτείς,γι'αυτό έχει και αξία.Όταν μιλάμε για ελευθερία λόγου,δεν αναφερόμαστε σε σεβασμό προς την αντίθετη γνώμη,αλλά σε ανοχή προς αυτή.Μπορεί να βρίσκω αυτά που λες τα πιο γελοία ή τα πιο διεστραμμένα πράγματα στον κόσμο,δεν πρόκειται όμως να σου απαγορεύσω να τα λες,τα ανέχομαι.Αυτό όμως δε σημαίνει ότι από την πλευρά μου δεν θα τα χλευάσω και δε θα τα ξεφτιλίσω όσο περισσότερο μπορώ.Λέγε ό,τι θες,να ξες όμως ότι θα υπάρχει και κριτική,αυτό είναι η ελευθερία λόγου και η ανοχή.Σιγά μη σεβαστώ την κωλοτρυπίδα του καθενός (coz opinions are like assholes):απλώς την ανέχομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 11, 2011 12:22 am

Ρε μαλάκες...σήμερα πήγα σε πορεία του ΠΑΜΕ!!!! geek geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 11, 2011 11:48 am

Ετσι!!! Ωραιος ο Λιο!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
????????
Επισκέπτης




Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 11, 2011 2:36 pm

Ουστ ρε...τώρα θα με πρήζουν οι κνίτισες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 11, 2011 3:00 pm

Ε, αμα κατσει καμια καλη, τι σε χαλαει; xD Δεν ειναι και ΣΕΚιτισσες!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑ lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 11, 2011 10:11 pm

Brognor έγραψε:
Ε, αμα κατσει καμια καλη, τι σε χαλαει; xD Δεν ειναι και ΣΕΚιτισσες!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑ lol! lol! lol! lol!

Ναι, είναι το ίδιο και απαράλαχτο σκατόπραμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Café του sok... Café le sok...   Το Café του sok... Café le sok... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 11, 2011 11:05 pm

Δεν έχω δει τις ΣΕΚίτισες,αλλά οι κνίτισες δεν παλεύονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το Café του sok... Café le sok...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελεύθερη Σκέψη :: Ο Σκουπιδοτενεκές της Ιστορίας :: Ο Σκουπιδοτενεκές της Ιστορίας-
Μετάβαση σε: