Ελεύθερη Σκέψη
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελεύθερη Σκέψη

Ένα φόρουμ για συζητήσεις ελευθεριακού χαρακτήρα!!
 
ΑρχικήΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στην Ελεύθερη Σκέψη! Κάθε μέλος μπορεί να προτείνει αλλαγές στην εμφάνιση του φόρουμ καθώς επίσης και να συμμετέχει σε όλες τις αποφάσεις. Καλά ποστ!!

 

 Ψηφίστε νέο banner!

Πήγαινε κάτω 
+6
joseph the judge
Ίων
Brognor
TheKillerRabbit
xoirinokreas
Rationalista
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Banner!
Ίων (1)
Ψηφίστε νέο banner! I_vote_lcap0%Ψηφίστε νέο banner! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ίων (2)
Ψηφίστε νέο banner! I_vote_lcap20%Ψηφίστε νέο banner! I_vote_rcap
 20% [ 2 ]
KillerRabbit
Ψηφίστε νέο banner! I_vote_lcap80%Ψηφίστε νέο banner! I_vote_rcap
 80% [ 8 ]
Σύνολο Ψήφων : 10
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 3:01 pm

Προτεινόμενα:
Ίων (1):

Ψηφίστε νέο banner! 3bbbb
Ίων (2):
Ψηφίστε νέο banner! Amazing_sunset-wide%2B-%2B%25CE%2591%25CE%25BD%25CF%2584%25CE%25AF%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2586%25CE%25BF%2B-%2B%25CE%2591%25CE%25BD%25CF%2584%25CE%25AF%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2586%25CE%25BF%2B%25282%2529
KillerRabbit:
Ψηφίστε νέο banner! S13mh2
Η ψηφοφορία θα διαρκέσει μία βδομάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rationalista

Rationalista


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 6:25 pm

Γιατί δεν βάζεις και του Θωμά την πρόταση? Απλά, να αναγραφεται με μεγάλα γράμματα ελεύθερη σκέψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xoirinokreas

xoirinokreas


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2011

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 10:40 am

του Rabbit ειναι αυτο με το RIOT?
αν μπορω να κανω μια προταση.. να κολλησουμε απο κατω αυτο απο τη διαφημιση της amstel
γιατι ετσι μας αρεσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 11:19 am

xoirinokreas έγραψε:
του Rabbit ειναι αυτο με το RIOT?
αν μπορω να κανω μια προταση.. να κολλησουμε απο κατω αυτο απο τη διαφημιση της amstel
γιατι ετσι μας αρεσει

Στο πρώτο πόστ, άμα το διαβάσεις όλο, θα δεις και την πρόταση του καθενώς από κάτω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xoirinokreas

xoirinokreas


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2011

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 12:43 pm

TheKillerRabbit έγραψε:
xoirinokreas έγραψε:
του Rabbit ειναι αυτο με το RIOT?
αν μπορω να κανω μια προταση.. να κολλησουμε απο κατω αυτο απο τη διαφημιση της amstel
γιατι ετσι μας αρεσει

Στο πρώτο πόστ, άμα το διαβάσεις όλο, θα δεις και την πρόταση του καθενώς από κάτω.

δικιο εχεις δεν ειδα τη διαχωριστικη αναμεσα στου Ιωνα. νομιζα οτι ισχυε το παλιο σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΤετ Μαρ 09, 2011 9:06 pm

Οκ, επειδη παλι δεν με βρισκετε συμφωνο (πιστευω οτι του Ίωνα δεν ταιριαζουν με το γκρι χρωμα του φορουμ και δεν μ'αρεσει τοσο πολυ αυτο το "συλλογαται" :Ρ και του Ρειβεν δεν μου αρεσει και παρα πολυ) θα παω πασο και παλι, βγαλτε οτι θελετε Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
Ίων

Ίων


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 7:21 pm

...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ίων στις Πεμ Μαρ 10, 2011 8:32 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 7:26 pm

Ίων έγραψε:
Ορίστε λοιπόν, να ταιριάζει. Συνδυάζει στοιχεία από όλα τα banners.
Απλά πράγματα.

Ψηφίστε νέο banner! None



Θανατος στους αρχαιολαγνους γαμωτο !!! Laughing Laughing (πλακιζω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ίων

Ίων


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 7:32 pm

Αρχαιολάγνους; Και τι το αρχαίο είδες σε αυτό; Χαχαχαχαχαχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 7:49 pm

αφου ειστε θελετε να το παιξουμε αρχαϊζοντες οριστε.....βαλτε αυτο αντι για το συλλογαται ελευθερα...(πολυ κοινοτοπο,γενικο και αοριστο,κουφιο.αν το σκεφθεις, απο σημασια)

Ἄτοπον, ἔφη, λέγεις εἰκόνα καὶ δεσμώτας ἀτόπους.

Ὁμοίους ἡμῖν, ἦν δ’ ἐγώ [..] οἴει ἄν τι ἑωρακέναι ἄλλο πλὴν
τὰς σκιὰς τὰς ὑπὸ τοῦ πυρὸς αὐτῶν τοῦ
σπηλαίου προσπιπτούσας;
πολιτεια,πλατωνας

Περιεργα τα λες πλατωνα,αλλοκοτοι οι δεσμωτες που περιγραφεις.

Ομοιοι με εμας ειπα εγω.Σκεψου οτι αυτοι δεσμωτες δεν βλεπουν τιποτε αλλο παρα τις σκιες που σχηματιζει η φωτια μεσα στη σπηλια τους.....

(ελευθερη μεταφραση)


τουλαχιστον αυτο δεν ειναι τοσο κοινοτοπο.Ειναι αλληγορικο και περιγραφει με τον καλυτερο δυνατο τροπο τις "φυλακες" του μυαλου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ίων

Ίων


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 7:55 pm

Ακόμα δεν σε καταλαβαίνω. Ποιοί θέλουν να το "παίζουν" αρχαΐζοντες, και από πού το συμπέρανες αυτό από την εικόνα αυτή;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 8:18 pm

Ίων έγραψε:
Ακόμα δεν σε καταλαβαίνω. Ποιοί θέλουν να το "παίζουν" αρχαΐζοντες, και από πού το συμπέρανες αυτό από την εικόνα αυτή;

troll mode: disabled
Ρε συ τρολλαρω!! Με αφορμη τον κουρο στη φωτο και τα συλλογαται ειπα να γινω λιγο ειρωνας,να καλαμπουρισω

troll mode: enabled

Ρε πατριωτη γαμω τον αρειο παγο,το αγαλμα του Ολυμπιου Διος και την ωραια Ελενη θιχτηκες???


χαχαχαχαχαχ Laughing Laughing


ΥΓ η προταση μου για το κειμενο ειναι σοβαροτατη παντως.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 8:28 pm

Καταρχάς, δεν έδωσα άδεια να πειράξεις το μπάνερ μου.

Κατά δεύτερον, το άγαλμα είναι Γάλλου μοντέρνου, οπότε πουθενά το αρχαικό.

Άμα θέλετε, βάλτε το σε ψηφοφορία τότε. Αλλά κατά την γνώμη μου αυτό το "Όποιος ελεύθερα..." μου θυμίζει το "Όποιος την νύχτα περπατεί..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ίων

Ίων


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 8:35 pm

Πολύ καλά λοιπόν. Αν και δεν σου ανήκουν τα πνευματικά δικαιώματα της εικόνας του σκεπτόμενου, αφού όπως λες "πείραξα το banner σου", και είναι τόσο σημαντικό για σένα ώστε να το σχολιάσεις πρώτο... Rolling Eyes

Όσο για τη σύγκριση της φράσης του Ρήγα Φεραίου με το "όποιος τη νύχτα περπατεί"... Τι να πω...

A, και ο σκεπτόμενος δημιουρήθηκε το 1902, οπότε ο χαρακτηρισμός του ως "Κούρος" είναι μάλλον ατυχής. Άσε που οι Κούροι ήταν όρθιοι, με το αριστερό πόδι μπροστά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ίων στις Πεμ Μαρ 10, 2011 8:43 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 8:42 pm

TheKillerRabbit έγραψε:
Καταρχάς, δεν έδωσα άδεια να πειράξεις το μπάνερ μου.

Κατά δεύτερον, το άγαλμα είναι Γάλλου μοντέρνου, οπότε πουθενά το αρχαικό.

Άμα θέλετε, βάλτε το σε ψηφοφορία τότε. Αλλά κατά την γνώμη μου αυτό το "Όποιος ελεύθερα..." μου θυμίζει το "Όποιος την νύχτα περπατεί..."


Ας αρχισουμε τις παροιμιες,"οσο μιλουσες δασκαλε σαραντα μυγες περασαν"
Laughing Laughing

Δεν ειπα αρχαϊκο ειπα αρχαϊζων=αυτος που μιμειται ειτε ως προς την τεχνη,ειτε ως προς την γλωσσα ειτε ως προς τους τροπους τους αρχαιους ελληνες.Πολλες φορες φερει μια αρνητικη εννοια πχ κακη,προσποιητη μιμηση.

Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ίων

Ίων


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 8:44 pm

Μου αρέσει να σας βλέπω να συσχετίζετε κάθε τι που βλέπετε με την Ελλάδα. Σας βασανίζει! Very Happy

joseph the judge έγραψε:
Οσο για το banner ειπαμε αυτα τα θαλασσια και τα αρχαια ειναι λιγο πατριωτοπαρωχημενα.........

Brognor έγραψε:
Μια θαλασσα δειχνει και εναν ουρανο! Τι, δεν εχει τετοια σε ολον τον κοσμο; :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 8:47 pm

Πραγματικά,αν συνεχίσετε το τρολλάρισμα,κλειδώνω το thread και βάζω όποιο banner γουστάρω γιατί είμαι φασίστας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 8:50 pm

πωωω ρε πουστη ουτε μια ειρωνια δεν μπορουμε να κανουμε πια!!! ξερω τι ειναι ο κουρος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ίων

Ίων


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 8:53 pm

Το να αποκαλείς "κίναιδο" (κοινώς: πούστη) τον διαχειριστή δεν βοηθάει...
Ναι, είμαι περίεργος να δω τι banner θα βάλει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 9:04 pm

σε εσενα παει το κομμεντ!!!! ηταν ειρωνια το κουρος.....προφανως και ξερω οτι αυτο το αγαλμα δεν ειναι κουρος!!!


κυριε διαχειριστα υμεις εχομεν ψηφισει......εστι τοσο τραγικον λαθος το τρολλαρισμα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 9:42 pm

joseph the judge έγραψε:
σε εσενα παει το κομμεντ!!!! ηταν ειρωνια το κουρος.....προφανως και ξερω οτι αυτο το αγαλμα δεν ειναι κουρος!!!


κυριε διαχειριστα υμεις εχομεν ψηφισει......εστι τοσο τραγικον λαθος το τρολλαρισμα??

ημεις****
Έλεος ρε μαλάκα,αυτό μέχρι και 'γω το ξέρω. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 9:43 pm

Κάντε ότι γουστάρετε με το μπάνερ.

Εμένα η προσωπική μου άποψη, είναι ότι προφανώς και δεν προτιμώ του Ίωνα, λόγω τεχνοτροπίας. Μου θυμίζουν αυτά τα made in paint που βάζουν οι διάφοροι στα blogs τους. Καραβάκια και θαλασσίτσες κτλπ. Προσωπικά δεν με πολυκόφτει άμα θα βάλετε το δικό μου ή όχι, εγώ το έφτιαξα, διαλέγετε μόνοι σας.

Και όχι, το άγαλμα δεν το έχω copyright, αλλά το να πέρνεις την ίδια φωτογραφία, στην ίδια άποψη, και να την βάζεις στην ίδια πλευρά, με τις ίδιες αναλογίες, εεεε εντάξει τώρα. Και ναι, είναι σημαντικό για μένα, γιατί αντί να πάρω μια φότο με βαρκάκια και να πετάξω πάνω μιά ατάκα στο πρώτο font που βρήκα, το δούλεψα λίγο, και σαν ιδέα και σαν αποτέλεσμα. Άρα, σημαντικό. Αλλά dont worry, δεν είναι ξέρω γω προσωπικό εναντίων σου ή κάτι τέτοιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
joseph the judge

joseph the judge


Αριθμός μηνυμάτων : 347
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Τόπος : αθηνα

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 10:04 pm

L3o ΧΞΣ έγραψε:
joseph the judge έγραψε:
σε εσενα παει το κομμεντ!!!! ηταν ειρωνια το κουρος.....προφανως και ξερω οτι αυτο το αγαλμα δεν ειναι κουρος!!!


κυριε διαχειριστα υμεις εχομεν ψηφισει......εστι τοσο τραγικον λαθος το τρολλαρισμα??

ημεις****
Έλεος ρε μαλάκα,αυτό μέχρι και 'γω το ξέρω. Razz

δυσλεξια my friend μπερδευω και το αριστερα με το δεξια, κεκεδιζω λιγο κυριως με στην ταξη,και δεν μπορω να καταλαβω πινακες,διαγραμματα και αλλα τετοια γεωμετρικα....(το πυθαγορειο πχ το χρησιμοποιουσα αλλα δεν το καταλαβαινα,μεχρι την 2 λυκειου που μας πηγαν σε μια μαλακια ιδρυμα μειζονος ελληνισμου και ειχε ενα ωραιο σχημα με σκονη που καλυπτε το εμβαδον geek )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xoirinokreas

xoirinokreas


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2011

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 11, 2011 3:03 am

L3o ΧΞΣ έγραψε:
Πραγματικά,αν συνεχίσετε το τρολλάρισμα,κλειδώνω το thread και βάζω όποιο banner γουστάρω γιατί είμαι φασίστας.

Σε αυτη την περιπτωση να σου θυμισω το banner με το riot Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
overkill2024

overkill2024


Αριθμός μηνυμάτων : 177
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Ηλικία : 38

Ψηφίστε νέο banner! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε νέο banner!   Ψηφίστε νέο banner! I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 11, 2011 9:29 am

Ψηφίστε νέο banner! None[/quote]


ΩΧΧΧΧΧ!!!!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΟΟΟΟΟΟ bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/overkill2024
 
Ψηφίστε νέο banner!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Banner
» Ανασυγκρότηση του φόρουμ!!!!
» Ψηφοφορία για νέο Banner!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελεύθερη Σκέψη :: Αρχείο Παλαιών Θεμάτων :: Αρχείο Παλαιών Θεμάτων-
Μετάβαση σε: