Ελεύθερη Σκέψη
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελεύθερη Σκέψη

Ένα φόρουμ για συζητήσεις ελευθεριακού χαρακτήρα!!
 
ΑρχικήΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στην Ελεύθερη Σκέψη! Κάθε μέλος μπορεί να προτείνει αλλαγές στην εμφάνιση του φόρουμ καθώς επίσης και να συμμετέχει σε όλες τις αποφάσεις. Καλά ποστ!!

 

 Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader

Πήγαινε κάτω 
+4
maurokatsikos
overkill2024
XwrisOnomaGamioli
Brognor
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 3:15 am

Σήμερα πριν απο περίπου κανενα δύωρο ξηλωσαμε πανω του ΝΕ.Ο.Σ. απο αερογεφυρα στην Πετρου Ραλλη, διπλα στο ΤΕΙ Πειραια. εχω κανει αναρτηση στο ιντυ:

http://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1250934

Κριμα οι συντροφοι απο το ΤΕΙ Πειραια...

τσεκαρετε και πικ :Ρ


Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader 23012011109


θα ανεβασω και μια που ειμαστε και οι τρεις :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 3:34 am

Steelleader, Sokitkat & εγώ απο αριστερα προς τα δεξια :Ρ



Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader 23012011002
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
????????
Επισκέπτης




Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 11:30 am

Μπράβο ρε συντρόφια...άντε να γίνει τίποτα και στη Σαλόνικα γιατί έχουμε σκουριάσει απ'την απραξία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 12:43 pm

Ενταξει οκ ηταν... αλλα το λυπητερο ειναι η ολη απραξια των συντροφων στο ΤΕΙ μου, το ΤΕΙ Πειραια...


Υ/Γ: Απο ποτε μας λες συντροφια ρε; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
????????
Επισκέπτης




Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 12:46 pm

Από τότε που ποστάρω αγουροξυπνημένος...αλήθεια ρε,ισχύουν οι φήμες για κλείσιμο του ΤΕΙ Πειραιά? confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 7:29 pm

Εεεεε, οχι δεν νομιζω. εχουμε εξεταστικη τωρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
XwrisOnomaGamioli




Αριθμός μηνυμάτων : 338
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 8:03 pm

Ρε παλικαρια την φωτο τι την θελατε?πολυ δηθενια μου φανηκε,ξερω γω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/XwrisOnomaGamioli?feature=mhee
????????
Επισκέπτης




Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 8:05 pm

Συμφωνώ... Άσε που θυμίζει Γ' τοπικό πρωτάθλημα η όλη φάση...

Υ.Γ. Οι έτεροι Καππαδόκες έχουν συμφωνήσει στην ανάρτηση της φωτογραφίας; scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
overkill2024

overkill2024


Αριθμός μηνυμάτων : 177
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποζεριές   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 8:51 pm

Ρε Brognor το ξέρει για τις φωτογραφίες ο sokitkat?? scratch scratch

Βλακείες κάνετε! Ποζεριές! Δεν έπρεπε να το ποστάρεις στο indy………… silent Shocked Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/overkill2024
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 10:48 pm

Ο σοκιτ ειπε να ποσταρουμε στο ιντυ :Ρ

Μπαι δε γουει, υπαρχει αλλο ενα πανο σ'αυτη την αερογεφυρα, πρεπει να ξηλωθει ασαπ ;Ρ

Υ/Γ: Ειμαστε περηφανοι για το ξηλωμα και σας δειξαμε πικ, κακο ειναι; :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
maurokatsikos

maurokatsikos


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 2:40 pm

Οι τρεις σωματοφυλακες της αναρχιας!

ΘΑ μπειτε και στην RAAN? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Θωμάς




Αριθμός μηνυμάτων : 168
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 3:33 pm

Ωραίοι! Και 'γω έχω σκεφτεί να κάνω κάτι παρόμοιο. Να πάρω spay και να σβήσω τα ''AIMAI TIMH'' και ''ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΥ ΕΛΛΗΝΕΣ'' και ''ΟΥΓΚΑ ΟΥΓΚΑ'' που έχω αρχίσει να βλέπω στους τοίχους της περιοχής μου. Αλλά με τα σκέφτομαι...''who cares?''.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 4:11 pm

Ακτιβισμος φιλε, that is who cares ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 4:12 pm

maurokatsikos έγραψε:
Οι τρεις σωματοφυλακες της αναρχιας!

ΘΑ μπειτε και στην RAAN? Razz

Ωραια η RAAN Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 4:45 pm

RAAN?

Αυτοί οι ξεφτιλησμένοι που σπάνε βιβλιοπωλεία αριστερών ιδεολογιών που δεν συμφωνούν με τις δικές τους?

Ααα και λένε στο "καταστατικό" τους, ότι το να χεις μοικάνα είναι όργανο της αστικής τάξης και του καπιταλισμού οπώτε δεν μπορείς?

Ζώα που υπάρχουν...και αυτοί ειναι και ιντερνάσιοναλ μην χέσω. Λες και στην Αμερική θέλανε και άλλους ηλίθιους, δεν είχαν αρκετούς. Rolling Eyes

Και ιδού το ποιό βλαμμένο κομμάτι έντυπης προπαγάνδας της ιστορίας. Απλά χαζό.

Art? Απο πότε η τέχνη είναι "καπιταλιστική"?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 3:58 am

Δειχνει το που βρισκεται και τι δημιουργει ο καπιταλισμος... Το "Στοχος ειναι τα λεφτα" θεωρειται τεχνη ξερεις...

Η RAAN γαμαει γιατι ειναι Αναρχικοι μαζι με Μαρξιστες που δεν συμφωνουν με Λενινιστες Σταλινες Τροτσκιστες και αλλους μπολσεβικοπροδοτες! Ειναι και γαμω τα δικτυα, με ενωτικη ιδεολογια...
Οσο για τις μοικανες δεν ξερω, αλλα ελπιζω να λενε για αυτους τους "Αναρχικους" που το παιζουνε καταμαυροι και πανκηδες με τα δερματινα και τις μποταρες, γυρνωντας χυμα στους δρομους με τα λεφτα του μπαμπα και της μαμας και το παιζουν "Αναρχιλα κ ετσι" ... Ειναι για τον πουτσο τελειως, μια μοικανα δεν κανει εναν Αναρχικο, τωρα πια εχει γινει lifestyle ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 5:59 am

Brognor έγραψε:
Δειχνει το που βρισκεται και τι δημιουργει ο καπιταλισμος... Το "Στοχος ειναι τα λεφτα" θεωρειται τεχνη ξερεις...

Η RAAN γαμαει γιατι ειναι Αναρχικοι μαζι με Μαρξιστες που δεν συμφωνουν με Λενινιστες Σταλινες Τροτσκιστες και αλλους μπολσεβικοπροδοτες! Ειναι και γαμω τα δικτυα, με ενωτικη ιδεολογια...
Οσο για τις μοικανες δεν ξερω, αλλα ελπιζω να λενε για αυτους τους "Αναρχικους" που το παιζουνε καταμαυροι και πανκηδες με τα δερματινα και τις μποταρες, γυρνωντας χυμα στους δρομους με τα λεφτα του μπαμπα και της μαμας και το παιζουν "Αναρχιλα κ ετσι" ... Ειναι για τον πουτσο τελειως, μια μοικανα δεν κανει εναν Αναρχικο, τωρα πια εχει γινει lifestyle ...

Τέχνη το θεωρείς εσύ.

Η τέχνη δεν είναι καπιταλιστική, που να κοπανάς τον κώλο σου κάτω. Όσο για την μοικάνα, συμφωνώ, αλλά όχι και να το απαγορεύουν.

Επίσης, έχεις διαβάσει για την δράση της ΡΑΑΝ? Τυχαίοι μπάχαλοι είναι, με μηδέν ιδεοολογικό υπόβαθρο. "Hellbent on destroying civilisation?" Ναι, γιατί ο πολιτισμός είναι καπιταλιστικό όπλο προφανώς.

Και επειδή έχω γνωρίσει και μερικούς αμερικάνους ΡΑΝΝίτες.... Το παίζουν πολυ warrior και ουγκ, αλλά ξύλο με τους μπάτσους παίζουν μια φορά στα 10 χρόνια.... Ο μέσος Έλληνας μαύρος ή κόκκινος, έχει συμμετάσχει εκατοντάδες φορές περισσότερο στα μπάχαλα με τους μπάτσους και τους φασίστες από τον μέσο ΡΑΑΝίτη. Γιαλατζί μπάχαλοι δηλαδή, ακόμα και σε αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 11:45 am

Λολ,η τέχνη δεν είναι καπιταλιστική.Η τέχνη,είναι τέχνη.

Εγώ πάντως την μοϊκάνα μου δεν την κουρεύω για κανέναν RAANίτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 6:57 pm

Δεν ειπα οτι η τεχνη ειναι καπιταλιστικη, λεω οτι η τέχνη χρησιμοποιειται απο τον καπιταλισμο για να προωθηθει (ο καπιταλισμος). Γι'αυτο ηταν στην αφισα που μας εδειξες... Οσο για την μοικανα... Δεν ξερω αν την εχουν "απαγορευσει" μου φενεται πολυ αντιαμεσοδημοκρατικο... Οσο για το "Hellbent on destroying civilisation"... Ειναι πολυ κλασσικο και γνωστο οτι οι περισσοτεροι αναρχικοι δηλωνουν απολιτιστοι και θελουν να καταστρεψουν τον πολιτισμο συθεμελα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
????????
Επισκέπτης




Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 11:36 am

Brognor έγραψε:
Δεν ειπα οτι η τεχνη ειναι καπιταλιστικη, λεω οτι η τέχνη χρησιμοποιειται απο τον καπιταλισμο για να προωθηθει (ο καπιταλισμος). Γι'αυτο ηταν στην αφισα που μας εδειξες... Οσο για την μοικανα... Δεν ξερω αν την εχουν "απαγορευσει" μου φενεται πολυ αντιαμεσοδημοκρατικο... Οσο για το "Hellbent on destroying civilisation"... Ειναι πολυ κλασσικο και γνωστο οτι οι περισσοτεροι αναρχικοι δηλωνουν απολιτιστοι και θελουν να καταστρεψουν τον πολιτισμο συθεμελα!!!

Δηλαδή "στραυτεμένη τέχνη"?Δεν έχουν μόνο οι καπιταλιστές τέτοια.Και δεν είδα οι καπιταλιστές να απαγορεύουν τη "στρατευμένη τέχνη" των άλλων,π.χ. τον Ρίτσο ή τον Βάρναλη.

ΥΓ:Είμαι σίγουρος ότι ο Chomsky ή ο Καστοριάδης ή ο Kropotkin ήταν όλοι τους πολύ απολίτιστα άτομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 11:33 pm

Δεν εχω προλαβει να διαβασω Τσομσκυ -αν και εχω βιβλιο-, ουτε Καστοριαδη. Απο οτι εχω διαβασει ομως ο πολιτισμος ειναι κατι που πρεπει να γκρεμιστει μαζι με το ολο συστημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΤρι Φεβ 08, 2011 4:23 am

Brognor έγραψε:
Δεν εχω προλαβει να διαβασω Τσομσκυ -αν και εχω βιβλιο-, ουτε Καστοριαδη. Απο οτι εχω διαβασει ομως ο πολιτισμος ειναι κατι που πρεπει να γκρεμιστει μαζι με το ολο συστημα

Και θα γυρίσουμε στα σπήλαια?


Αυτά μόνο οι Anarcho-primitivist τα λένε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maurokatsikos

maurokatsikos


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΤρι Φεβ 08, 2011 6:12 am

Παράθεση :
Δεν εχω προλαβει να διαβασω Τσομσκυ -αν και εχω βιβλιο-, ουτε Καστοριαδη. Απο οτι εχω διαβασει ομως ο πολιτισμος ειναι κατι που πρεπει να γκρεμιστει μαζι με το ολο συστημα

Εμ φυσικα, οταν διαβαζεις 24/7 την 'διαδρομη ελευθεριας'..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rationalista

Rationalista


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΤρι Φεβ 08, 2011 2:53 pm

Brognor έγραψε:
Δεν εχω προλαβει να διαβασω Τσομσκυ -αν και εχω βιβλιο-, ουτε Καστοριαδη. Απο οτι εχω διαβασει ομως ο πολιτισμος ειναι κατι που πρεπει να γκρεμιστει μαζι με το ολο συστημα

ΓΙατί πρέπει και μετά χωρίς πολιτισμό πως περίπου θα είναι μια κοινωνία? Θα κυνηγάμε ελάφια με ακόντια? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maurokatsikos

maurokatsikos


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader   Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader I_icon_minitimeΤρι Φεβ 08, 2011 3:29 pm

Θα τα ψηνουμε κατευθειαν με μολοτοφ.
Αυθεντικο φαστ φουντ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξήλωμα πανώ του ΝΕ.Ο.Σ. απο μένα, sokitkat και Steelleader
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελεύθερη Σκέψη :: Αρχείο Παλαιών Θεμάτων :: Αρχείο Παλαιών Θεμάτων :: Ανακοινώσεις & δράσεις ομάδων & οργανώσεων/χρήσιμα links-
Μετάβαση σε: