Ελεύθερη Σκέψη
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελεύθερη Σκέψη

Ένα φόρουμ για συζητήσεις ελευθεριακού χαρακτήρα!!
 
ΑρχικήΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στην Ελεύθερη Σκέψη! Κάθε μέλος μπορεί να προτείνει αλλαγές στην εμφάνιση του φόρουμ καθώς επίσης και να συμμετέχει σε όλες τις αποφάσεις. Καλά ποστ!!

 

 Ο χαρακτήρας του φόρουμ

Πήγαινε κάτω 
+7
Θωμάς
okochos
XwrisOnomaGamioli
kaizersoze
linkingdeath14
joseph the judge
TheKillerRabbit
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
XwrisOnomaGamioli




Αριθμός μηνυμάτων : 338
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 26, 2010 12:25 pm

1993phevos έγραψε:

1ον "να μην ταμπουρωνομαστε πισω απο ιδεολογικες ταμπελες" ....συμμετεχεις σε κανα στεκι? καταληψη? επιτροπη κατοικων? κλπ αν ναι πες σε κανα ασφαλιτη να ερθει να τα πειτε μπορει να ειναι "καλο παιδι"
2ον ειναι αστειο καποιος να σου λεει για ποιο λογο δεν απαντησες .......και δεν αναφερομαι σε αυτη τη φορα...με ειχες πει φασιστα
3ον παρολα αυτα αφου με ρωτας θα σου απαντησω.........οχι δεν θα χαρακτηριζα την αποψη μου καυλωμενου εθνικιου........θα την χαρακτηριζα λαθος αντιδραση,παρολα αυτα δεν ειχε το μισος που χαρακτηριζει τον εθνικισμο,ειχε οργη και οχι την οργη αυτου που του ξεφυγε ο φυλακισμενος,αλλα την οργη αυτου που δεν αντεχει να τον κρατανε φυλακισμενο........παρολα αυτα η εκρηξη και οι βρισιες ειναι κατακριτεες.........ηταν μαλακια μου
4ον "φασιστρια πουτανα" ο σεξισμος και η ομοφοβια ξερεις μπορει να προερχεται και απο γυναικες μερικες φορες......το οτι θεωρεις τον ομοφυλοφιλισμο σαν κατηγορια ειναι κατι παραπανω απο αστειο..........

ασφαλιτης ρε φιλε με ειχε βρει γαμημενη σε...< πορεια> κ με πηγε στ νοσοκομειο,κ ναι αυτον τον ανθρωπο τον εκτιμω.εκτιμω αυτον κ οχι τη στολη του.εκτιμω τον Ανθρωπο κ τις ενεργειες του κ οχι την ιδιοτητα.γιατι η ιδιοτητα παραπλανα.τον εφερα στη συγκεντρωση κ μας ειπε τα δικα του.κ ακουσε κ τα δικα μας.δεν μπορω να πω πως βγαλαμε ακρη.πιστευω ομως οτι οταν θα φτασουμε στο τελος,τουλαχιστον αυτες οι φωνες θα υπαρχουν μες το μυαλο του.νταξ κ η δικια του στο δικο μας.

ειναι προς τιμην σου οτι αναγνωριζεις το λαθος σου.

σου εξηγησα γιατι σε ειπα φασιστα.

δεν θεωρω σε καμια περιπτωση τον ομοφυλοφιλισμο κατηγορια,αν κ εχεις απολυτο δικιο,αυτο βγαζουν τα λεγομενα μου.γραψε λαθος,ας πουμε μερικες φορες παρασυρομαι απο μπαναλ βρισιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/XwrisOnomaGamioli?feature=mhee
kaizersoze

kaizersoze


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2010

Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 26, 2010 12:45 pm

XwrisOnomaGamioli έγραψε:
ασφαλιτης ρε φιλε με ειχε βρει γαμημενη σε...< πορεια> κ με πηγε στ νοσοκομειο,κ ναι αυτον τον ανθρωπο τον εκτιμω.εκτιμω αυτον κ οχι τη στολη του.εκτιμω τον Ανθρωπο κ τις ενεργειες του κ οχι την ιδιοτητα.γιατι η ιδιοτητα παραπλανα.τον εφερα στη συγκεντρωση κ μας ειπε τα δικα του.κ ακουσε κ τα δικα μας.δεν μπορω να πω πως βγαλαμε ακρη.

Τι ωραία, φακελωθηκατε εν γνώση σας δηλαδη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Θωμάς




Αριθμός μηνυμάτων : 168
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010

Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 26, 2010 4:41 pm

Η αλήθεια είναι ότι και εμένα με εκνευρίζουν οι φασίστες. Ανθρωπάρια όπως αυτοί
ι
ι
ν



δεν αξίζουν να πάνε ούτε στην πηγάδα του Μελιγαλά.

Αυτό όμως δεν μου δίνει το δικαίωμα να τους φιμώσω, επειδή διαφωνώ μαζί τους. Αυτό είναι φασιστικό. Αν είχαμε όλοι, την λογική του Φοίβου και του Κάηζερ, τότε δεν βλέπω το λόγο γιατί το κράτος δεν μας έχει στερήσει ήδη την ελευθερία του λόγου. Το φόρουμ έχει κανόνες. Όποιος τους παραβιάσει, τότε ας υποστεί τις συνεπειες. Οι φασίστες όμως δεν παραβίασαν κανέναν όρο. Αντιθέτως. Αντιδρούσαν και αρκετά πολιτισμένα. μπροστά σε υβριστικά μηνύματα.

Όποιος διαφωνεί με ένα φασίστα, ας τον πείσει επιχειρηματολογώντας για το αντίθετο. Αν δεν μπορεί, ας το βουλώσει. Το να τον διώχνω επειδή διαφωνώ μαζί του είναι ηλίθιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 26, 2010 6:21 pm

1993phevos έγραψε:


μπερδευτηκες με κατι που ειπα η δεν θες να με καταλαβεις και να πεις τα δικα σου??

θα παιζουμε παιχνιδακια τωρα??

τσπ παμε αλλη μια.......δεν ειπα εγω για στολες ασε τις παπαρολογιες........ειναι απλο το θεμα.......η εξης πραξη με κανει να βαριεμαι και να εκνευριζομαι.......σε ενα φορουμ που τουλαχιστον εγω ηθελα να ακουσω αποψεις εσωκινηματικες να δω τι διαφορες εχουμε μεσα στο επαναστατικο κινημνα και να γινει μια ζυμωση και ενας χαβαλες με απο τις συζητησεις ερχεται ενας φασιστας-τσιρακι του κρατους-παρομοιος με ασφαλιτη να πει τα ιδια εκνευριστικα λογια μισους που εχω πανω κατω ακουσει(μερικα θεματα παραδεχομαι οτι δεν εχω ακουσει) πολλες φορες.........εμενα λοιπον μου σπαει τα νευρα η συζητηση να πηγαινει στο φυρερ και θα καθηκια τους μεταναστες......και για αυτο ειπα μια λυση που μας βολευε ολους.......

επειδη λιο μου σπας τα νευρα οταν παιζεις με την νοημοσυνη μου θα σου θυμησω πως ειχε ερθει η ιδεα για το φορουμ......μιλουσαμε μερικοι αριστερο/αναρχικοι και γενικοτερα ανθρωποι του κινηματος μεσα απο το καναλι του οβερκιλλ ....καναμε τις συζητησεις μας καναμε το χαβαλε μας και ειπαμε να κανουμε κατι πιο βολικο και ευχρηστο ενα φορουμ οπου θα μπορουν να ερχονται και αλλοι ανθρωποι να συζηταμε......


Αν απλά το πρόβλημά σου είναι ότι δε θες να τον ακούς και να συζητήσεις μαζί του,μπορείς απλά να πας στο profile του και να τον κάνεις "εχθρό".Όπως μπορούμε να προσκαλέσουμε φίλους στα profile μας,έτσι μπορούμε να βάλουμε και εχθρούς.Όταν έχεις βάλει κάποιον ως ἑχθρό,τότε δεν είναι ορατή σἐσένα καμία δημοσίευσή του.Είναι αρκετά πρακτικό,για εσένα έτσι είναι σαν να μην υπάρχει ενώ παράλληλα όσοι θέλουμε,μπορούμε να συζητάμε μαζί του.

kaizersoze έγραψε:


Όταν μιλούσα για το ονομα του φορουμ εννοουσα το a-las-barricadas. Ξερεις, αυτο που τραγουδούσαν άνθρωποι που κυνηγήθηκαν από φασιστες και έσφαηαν αντίστοιχα πολλούς φασιστες. Επίσης, δεν θα ήθελα να διαγραφουν όσοι δεν είναι αριστεροι ή αναρχικοι, θα ήθελα όμως όσοι γραφουν εδώ να μην ειναι δηλωμένα εχθρικοι απέναντι σε αυτους τους χώρους όπως ένας φασιστας. Διαφορετικά το φορουμ ΔΕΝ θα έχει σαφή πολιτικό προσανατολισμό. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό, έχω ξανασυμμετάσχει σε ιντερνετικές πολιτικές κουβέντες με ετερόκλητους πολιτικά ανθρώπους, γραφτηκα σε αυτό το φορουμ όμως λόγω του ότι (έμοιαζε να έχει) ξεκάθαρο πολιτικό προσανατολισμό. Τους Κνιτες ας πουμε τους σιχαινομαι αλλα δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να σκοτωθω στην διαφωνια μαζι τους εδω μεσα. Με έναν φασιστα όμως έχω. ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ που υπάρχει για συγκεκριμένο είδος συζητησεων. Σε ενα άλλο δεν θα ειχα.


Έχεις την υπόσχεσή μου ότι αν ποτέ βρεθούμε σε περίοδο Επανάστασης (μακάρι),δεν πρόκειται να πιάσω καμία συζήτηση με τους απέναντι.Προς το παρόν,όσο δε συμβαίνει αυτό,τι άλλο μπορώ να κάνω?Στο κάτω κάτω μην ξεχνάς ότι μέσω του διαλόγου,αν έχεις ισχυρά επιχειρήματα,μπορείς να πείσεις κάποιον,ακόμα και αν είναι προκατειλλημένος against you,if he is open minded enough.Για 'μένα,αξίζει να το προσπαθήσουμε,στον βαθμό που μπορούμε,αυτό.Το φόρουμ έχει σαφή προσανατολισμό,αποτελείται κυρίως από ανθρώπους που θεωρούν τον εαυτό τους libertarian και τα θέματά του,με εξαίρεση τις χαβαλετζίδικες ενότητες ("Χαβαλές"και "Σκουπιδοτενεκές"),περιστρέφονται αποκλειστικά,γύρω απἀυτό το θέμα.Ναι,μπορούν να συμμετάσχουν και άλλοι άνθρωποι στις συζητήσεις μας,δεν μπορούν όμως να πάνε τη συζήτηση όπου τους κατέβει.Οι συζητήσεις σχετίζονται αυστηρά με ελευθεριακές ιδέες,αυτός είναι ο σκοπός του φόρουμ και σ'όποιον αρέσει.Αν οι υπόλοιποι θέλουν να σχολιάσουν κάτι πάνω σἀυτές,όπως κάνουν ως τώρα οι φασίστες του φόρουμ,ας το κάνουν,μαγκιά τους.Να πάνε τη συζήτηση έξω απ'τα πλαίσια της ιδεολογίας μας,δεν μπορούν και γιἀυτό λέμε ότι το φόρουμ έχει ελευθεριακό χαρακτήρα.Δε διαφωνούμε δηλαδή στο είδος των συζητήσεων,το είδος σαφώς και είναι συγκεκριμένο,αλλά στο ποιοι μπορούν να συμμετέχουν σἀυτές.
Btw,όταν κάποιος δεν ανήκει στην ιδεολογία σου,αλλά ανήκει σε μια συγκεκριμένη ιδεολογία,είτε είναι ακραία αντίθετη απ'τη δικιά σου,είτε όχι,είναι αυτόματα και δηλωμένος εχθρός σου,καθώς έχετε συγκρουόμενα συμφέροντα (σχετικά με την επικράτηση των ιδεολογιών).Btw,γιατί τόση καλοσύνη με τους Κνίτες?Μόνο οι φασίστες σφάζουν αναρχικούς?Οι κομμουνιστές στην Κροστάνδη τι έκαναν?Στον ισπανικό εμφύλιο?Στην Ουγγαρία το '56?Η δικιά μας η "ΟΠΛΑ" εδώ τι έκανε?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Δεκ 27, 2010 12:03 am

Καμια ελευθερια στους οπαδους της ανελευθεριας.

Εγω θα παραμεινω στις αποψεις μου αλλα σεβομαι το οτι δεν συμφωνουν αλλοι ,συντροφοι και μη, σ'αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
Kenny

Kenny


Αριθμός μηνυμάτων : 157
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Πάτρα

Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 12, 2011 7:21 pm

Οπως ακριβως ανεχομαι και σχεδον αδιαφορω για το προφιλ του Γκεβαρα πανω αριστερα, ενω νιωθω θαυμασια με την ισπανιδα αγωνιστρια δεξια, αλλο τοσο ενδιαφερον δειχνω να μιλησω με εναν κνιτη και εναν φασιστα που οπως ειπαν θα συζηταει μαζι μας τηρωντας τους κανονες του φορουμ και πανω σε ελευθεριακα θεματα και τους ανεχομαι και τους σεβομαι και θα σεβαστω τον καθενα αρκει να το αξιζει. Ακομη και τον Παπα της Ρωμης. Νομιζω οτι ειμαι αναρχικος. Αλλα και παλι στα τετοια μου. Ειμαι πανω απο ολα ανθρωπος και μαλιστα λογικος. Και το αν σου σκοτωσε την μανα φασιστας ή οτιδηποτε δεν μου δινει την αιτια να καταδικασω καθε φασιστα.

Η επανασταση δεν ειναι θεμα πατριωτισμου. Ειναι θεμα λογικης και κοινωνικοτητας. Γιατι πολλοι εδω μεσα το παιρνετε πατριωτικα. Οπως εσυ Καιζερσοουζ και οσο και αν θαυμαζω τον λογο σου εδω φερθηκες ελειινα. Δεν εχουμε τιποτα να μοιραστουμε παρα τις αποψεις μας και ολοι εχουμε μια. Ετσι κι αλλιως το πιο ενδιαφερον πραγμα οταν θα εβρισκες τον Χιτλερ ή οποιονδηποτε καταπιεστη, δεν θα ηταν να μαθεις γιατι ειναι αυτο που ειναι και πως? Και αν εχετε εσεις ολοκληρωμενες αποψεις και εχετε αποκλεισει ορισμενους παραγοντες συνειδητα, αλλοι οπως εγω δεν το εχουν κανει, γιατι ειμαι 16 και θελω να μαθω. Και μακαρι να θελω οσο ζω. Και μακαρι να ημουν 10, μαλακες να σας την εσπαγα! Γιατι ξερετε και η ηλικιακη διακριση, περα απο το γεγονος οτι αλλα ξερει ο δεκαχρονος αλλα ο σαρανταχρονος, ειναι ρατσιστικη.

Και κατι ακομη σκατα σε ολο τον χωρο και ολο τον κοσμο που δρα παρομοιως. Και καλα να μας κανει ο φασιστας να μας ταπωσει με την συμπεριφορα του οπως και εχει ηδη κανει κρατωντας τουλαχιστον την αξιπρεπεια και την ψυχραιμια του σαν ατομο. Και επειδη ολο αυτο ειναι εντελως ηλιθιο και γελοιο, αντι να γραφετε ενα σωρο τετοιες μαλακιες εδω περι ποιος πρεπει να φυγει και ποιος κλανει καλυτερα, καλυτερα δεν πηγαινετε στην γειτονια σας να βγαλετε κανα κειμενο? Πιο ουσιαστικο θα ειναι και λιγοτερο χρονο θα παρει. Αν θελετε το φορουμ για συζητησεις, μαθετε την ανοχη

Και τελος, ακομη και ενας ασφαλιτης να ηταν εδω, δεν θα ειχαμε τιποτα για το οποιο να νοιαστουμε, γιατι ετσι κι αλλιως το κρατος μας ξερει, αποδειξη, η ταυτοτητα. Και αν κανενας σας εχει παει ποτε για εξακριβωση, συλληψη κλπ, θα ηξερε οτι 50% οι μπατσοι ξερουν για σενα ακομα και που εκλανες και παιζουν μαζι σου οταν σε ρωτανε ποιος εισαι. Τοσα πολλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@simvatos

@simvatos


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010

Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 12, 2011 9:09 pm

Γενικά παρατηρώ μια πτώση της ενεργητικότητας μέσα στο φόρουμ και δεν ξέρω αν φταίει η εσωτερική διαφωνία με έντονα χαρακτηριστικά περί του αν πρέπει να υπάρχουν ακροδεξιοί που να γράφουν...

Προσωπικά

1)Δεν πιστεύω ότι πρέπει να αλλάξει ο τίτλος του φόρουμ λόγω της ύπαρξης μη ελευθεριακών...Ο αντίλογος στην ελευθεριακή σκέψη είναι μέρος και σημαντικό της συζήτησης για αυτήν...Με ένα επιχείρημα ενός ακροδεξιού(όσο χαζό ή αβάσιμο και αν είναι)φωτίζονται άγνοιες και παραπληροφόρηση και γίνεται βάση για κουβέντα και ανάλυση...
2)Προσωπικά πιστεύω ότι βοηθάει και κινηματικά...Αν δεν αρχίσουμε τα γαμώ ότι έχεις και δεν έχεις και τις ειρωνίες και απαντάμε φυσιολογικά και λογικά είναι πολύ πιθανό αν όχι να αλλάξει τελείως γνώμη κάποιος να διαφοροποιηθεί σε κάποια θέματα...(αν ο άλλος είναι απόλυτος και στόκος είναι επιλογή του και ο αναγνώστης το βλέπει και το κρίνει...Πάλι ωφέλιμο είναι αν το δεις εγωιστικά και με την ανόητη λογική εμείς πόσοι αυτοί πόσοι και πως θα γίνουμε περισσότεροι και αυτοί λιγότεροι)
3)Αγαπημένη μου ασχολία είναι από comments στο youtube να απαντάω και να πιάνουμε κουβέντα με χρυσαυγίτες κλπ...Είναι πολύ ωραίο να προσπαθείς συζητώντας να τον μεταπείσεις(αν θεωρείς ότι είσαι εσύ σωστός σε κάποιο θέμα)Και έχω πετύχει πολλούς με διάθεση για ιδεολογική κουβέντα χωρίς το είσαι αναρχίδι δεν σου μιλάω και να του απαντάω ο μελιγαλάς απέχει μερικά χιλιόμετρα...
4)Η συζήτηση με άτομα που έχουν αντίθετη γνώμη είναι η μόνη λύση να βγει κάτι και να αλλαχθούν τρόποι σκέψης μιας και το μόνο σίγουρο είναι ότι αν βρεθούνε στο δρόμο ή σε μια παρέα δυο ένας αναρχικός και ένας χρυσαυγίτης,το πιο light θα είναι να μην μιλιούνται η και να πέσει και κανα γαλλικό ενώ το πιο ακραίο και πολύ πιθανό είναι ο ένας από τους δυο να βρεθεί με ανοιγμένο κεφάλι...Και στις δυο περιπτώσεις δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει γνώμη κανένας και αιώνια θα είναι δυο παραπονιάρηδες με διαφορετικές απόψεις και κανείς δεν θα καταφέρει ποτέ να κάνει αυτό που σκέφτεται...Στην δεύτερη περίπτωση μάλιστα ο τύπος με το ανοιγμένο κεφάλι έχει πάρει εισητήριο χωρίς επιστροφή να πεισμώσει και να χάσει κάθε ευκαιρία να σκεφτεί αλλιώς στο υπόλοιπο της ζωής του...
5)Για να μην παρεξηγηθώ δεν είμαι ο τύπάς του στιλ ας φιλιώσουμε...Δέχομαι την βία στον δρόμο γιατί ξέρω ότι πολλές φορές είναι άμυνα και αντίδραση οργής...Αλλά ας είμαστε πιο πονηροί στο διαδίκτυο τουλάχιστον...Είναι η μόνη ευκαιρία να γίνει κάτι στο μυαλό κάποιου...Να μπει ένας προβληματισμός κατι...Δεν βλεπόμαστε...Δεν γνωριζόμαστε...Εκτός από τον ασφαλίτη που διαβάζει αυτήν την στιγμή (Γειά σου λήτη άσε την οθόνη και πιες λίγο καφέ να αντέξεις την βάρδια κρίμα είναι να σε βρει στο keyboard ο αξιωματικός υπηρεσίας και να σε βρίσει...Θα σου ξυπνήσει καμιά αντιδραστική συνείδηση η κατσάδα και δεν κάνει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sokitkattack

sokitkattack


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 12, 2011 11:37 pm

Ας πω και εγω την προσωπικη μου αποψη, δεν έχω κανένα θέμα που υπάρχουν και μιλάνε και εθνικιστές στο φόρουμ όσο μιλάμε μεταξύ μας κόσμια.Και προσωπικά πάντα , απαντώντας στο βίντεο του απο πάνω για τους εθνικιστές που μισεί , εγω μισώ χίλιες φορές περισσότερο του ΚΚΕδες και τους θεωρω μάλιστα και χίλιες φορές πιο επικίνδυνους απο τους εθνικιστες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 13, 2011 12:19 am

sokitkattack έγραψε:
εγω μισώ χίλιες φορές περισσότερο του ΚΚΕδες και τους θεωρω μάλιστα και χίλιες φορές πιο επικίνδυνους απο τους εθνικιστες

I second that motion.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 13, 2011 7:31 pm

Για την πτώση της ενεργητικότητας φταίει και ο υποφαινόμενος admin που διαβάζει για την εξεταστική του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kenny

Kenny


Αριθμός μηνυμάτων : 157
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Πάτρα

Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χαρακτήρας του φόρουμ   Ο χαρακτήρας του φόρουμ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 13, 2011 9:30 pm

Φταιμε και ολοι μας. Μπορουμε να προσκαλουμε μελη στο φορουμ και λοιπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο χαρακτήρας του φόρουμ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Πως θέλετε το φόρουμ?
» Ανασυγκρότηση του φόρουμ!!!!
» Επαναλειτουργία του φόρουμ
» Διαχειριση φορουμ
» Για τους εθνικιστές του φόρουμ:συζήτηση επί οικονομικής βάσης!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελεύθερη Σκέψη :: Σχετικά με το φόρουμ :: Βασικά πράγματα για αρχή!-
Μετάβαση σε: