Ελεύθερη Σκέψη
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελεύθερη Σκέψη

Ένα φόρουμ για συζητήσεις ελευθεριακού χαρακτήρα!!
 
ΑρχικήΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στην Ελεύθερη Σκέψη! Κάθε μέλος μπορεί να προτείνει αλλαγές στην εμφάνιση του φόρουμ καθώς επίσης και να συμμετέχει σε όλες τις αποφάσεις. Καλά ποστ!!

 

 Does not compute.

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 1:03 pm

Δεν έχεις διαβάσει το κόμιξ, και δεν έχεις δώσει προσοχή στου μονολόγους του, για αυτό το λες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 1:10 pm

Δεν έχω δει την ταινία...όσοι φίλοι μου την είδαν μου είπαν ότι πρόκειται περί χοντρής πατάτας. :-/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 1:17 pm

L3o ΧΞΣ έγραψε:
Δεν έχω δει την ταινία...όσοι φίλοι μου την είδαν μου είπαν ότι πρόκειται περί χοντρής πατάτας. :-/

Οι φίλοι σου είναι άσχετοι και πιθανώς έχουν βλάβη στον εγκέφαλο ή/και στην στύση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 1:20 pm

TheKillerRabbit έγραψε:

Οι φίλοι σου είναι άσχετοι και πιθανώς έχουν βλάβη στον εγκέφαλο ή/και στην στύση.

Κοίτα,ούτε με το συγκεκριμένο κόμιξ έχω ασχοληθεί καθόλου,οπότε όπως μου το είπαν υπάρχει μια ομάδα καλών και μέσα σ'αυτούς είναι ένας τύπας ο Dr. Manhattan ο οποίος πρακτικά μπορεί να κάνει σχεδόν τα πάντα.Ε,όπως και να το κάνουμε,ένας unbeatable τυπάς είναι αρκετά ηλίθιο πράγμα by itself.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheKillerRabbit

TheKillerRabbit


Αριθμός μηνυμάτων : 296
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 1:25 pm

Μην μιλάς άμα δεν το έχεις δει.

Κάνε το καλό και δες το, είναι ΠΟΛΥ ποιό γαμάτη ταινία και πολύ ποιό πολιτική από το V for Vendetta, θα σου αρέσει.

The comics are also made by the same writer, so...that must tell u a couple of things about it.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 1:33 pm

TheKillerRabbit έγραψε:
Μην μιλάς άμα δεν το έχεις δει.

Κάνε το καλό και δες το, είναι ΠΟΛΥ ποιό γαμάτη ταινία και πολύ ποιό πολιτική από το V for Vendetta, θα σου αρέσει.

The comics are also made by the same writer, so...that must tell u a couple of things about it.

I'll take a look όταν τελειώσει η εξεταστική...αν έχει και νιχίλια μέσα,θα σε παραδεχτώ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 4:55 pm

TheKillerRabbit έγραψε:
Δεν έχεις διαβάσει το κόμιξ, και δεν έχεις δώσει προσοχή στου μονολόγους του, για αυτό το λες.

Δεν θυμαμαι να σου εχω πει οτι δεν το εχω διαβασει τωρα τελευταια :Ρ
Τεσπα, μιλαμε για την ταινια, ασε το κομικ γιατι θελει ΠΟΛΥΥΥΥΥ αναλυση...

Ο Ρορσαχ και ολοι οι υπολοιποι μασκοφοροι (εκτος απο τον Δοκτορα μαλλον...) ήταν κωλοαμερικανομαλακες του κερατα. Θα εσφαζα μεχρι τον τελευταιο. Δεν αναιρει το γεγονος ομως οτι ο Ρορσαχ ειναι απλα γαματος. Οπως θα εσφαζα τους Ψ.Χ. αλλα ειναι τοσο ψυχικα διαταραγμενοι (αν εχετε διαβασει συνεντευξη) που καταληγουν ΓΑΜΑΤΟΙ...

Να φανταστεις, ακομη και ο Comedian, τετοιο αρχιδι που ηταν, θα ηθελα να τον πυροβολησω με Barrett .50 cal στο κεφαλι να του γινει θρυψαλα αλλα ειχε και γαμω τις προσωπικοτητες...

Και ο Δοκτορας Μανχατταν (που με τετοιο μυαλο το περισσοτερο που μπορεσαν να τον κανουν ειναι αγνωστικιστη... τεσπα...) ειναι πραγματικα κατι που θα επρεπε να υπαρχει... Κατι που θα μπορουσε να λειτουργησει απιστευτα σε μια γη χωρις πολεμους και εγκληματικοτητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 4:59 pm

Α και, Λιο: Αλλαξε φιλους γιατι αυτοι που εχεις μαλλον θελουν το κακο σου :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
????????
Επισκέπτης




Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 8:03 pm

Brognor έγραψε:
Οπως θα εσφαζα τους Ψ.Χ. αλλα ειναι τοσο ψυχικα διαταραγμενοι (αν εχετε διαβασει συνεντευξη) που καταληγουν ΓΑΜΑΤΟΙ...


Γιατί ρε? Ο.ο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brognor

Brognor


Αριθμός μηνυμάτων : 476
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010
Ηλικία : 38

Does not compute. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Does not compute.   Does not compute. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 10:43 pm

L3o ΧΞΣ έγραψε:
Brognor έγραψε:
Οπως θα εσφαζα τους Ψ.Χ. αλλα ειναι τοσο ψυχικα διαταραγμενοι (αν εχετε διαβασει συνεντευξη) που καταληγουν ΓΑΜΑΤΟΙ...


Γιατί ρε? Ο.ο

Ειναι θεμα επιβιωσης... :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/Brognor
 
Does not compute.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελεύθερη Σκέψη :: Σχετικά με το φόρουμ :: Συστηθείτε!-
Μετάβαση σε: