Ελεύθερη Σκέψη
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελεύθερη Σκέψη

Ένα φόρουμ για συζητήσεις ελευθεριακού χαρακτήρα!!
 
ΑρχικήΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στην Ελεύθερη Σκέψη! Κάθε μέλος μπορεί να προτείνει αλλαγές στην εμφάνιση του φόρουμ καθώς επίσης και να συμμετέχει σε όλες τις αποφάσεις. Καλά ποστ!!

 

 ~Greetings

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μidian Bloodbury

Μidian Bloodbury


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2010

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 3:42 pm

Kαλησπερα,
Το όνομα μου είναι Αναστασία, αλλά θα προτιμούσα να με αποκαλείται άπλα Αnn(είναι εξάλλου πιο εύκολο και όχι τόσο μακροσκελές).Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω τον JudgeDred13,για την πρόσκληση και για την εξυπηρέτηση που μου πρόσφερε.Αυτά για την ώρα,ελπίζω να έχω μια καλή αρχή..!



~See you around.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XwrisOnomaGamioli




Αριθμός μηνυμάτων : 338
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 4:51 pm

ελεος!!!και εσενα σε χρηματισε η παλιοτσατσα ο λεω......??
Τελος παντων καυλωσηρθες κ καυλες συζητησεις............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/XwrisOnomaGamioli?feature=mhee
Μidian Bloodbury

Μidian Bloodbury


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2010

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 6:02 pm

Δεν με δωροδοκεί κανείς,it's my choice.
Δεν αντιλήφθηκα ως humor αυτό που προανέφερες καθώς είσαι μια η ένας ανώνυμος που αναζητά να επιβεβαιώσει την ανασφάλεια του μέσω του internet,so θα σε απογοητεύσω.Δεν θα μπω στην διαδικασία να ασχοληθώ μαζί σου cause you just wasting my time dear,εαν θελήσεις να κανείς συζήτηση σχετικά με το περιεχόμενο του forum η να πεις τέλος πάντων κάτι ουσιαστικό,I'm glad to hear you.That's all for now.

~Best regards,
Midian Bloodbury.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XwrisOnomaGamioli




Αριθμός μηνυμάτων : 338
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2010

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 6:26 pm

καλα οk....εγω παλι θα το παρω τελειως χιουμοριστικα το ραβασακι σου,γιατι αλλιως θα βαλω τα κλαματα με τα ιπταμενα βλητα που ταξιδευουν στο μαγευτικο διαδικτυο..

διαβασε μια τα σχολια που εχουν γινει στα αλλα συστατικα μηνυματα...και καλα ολοι απευθυνουν ευχαριστηριους χαιρετισμους στον L3o XΞΣ και αυτος απαντα με ΧΙΟΥΜΟΡΑΚΙ(you know xioumoraki???)λεγοντας τους πως συντομα θα τους αποστειλει το λαδωμα...

καλη γλυκοζη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/XwrisOnomaGamioli?feature=mhee
Μidian Bloodbury

Μidian Bloodbury


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2010

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 6:39 pm

Nα 'σαι καλά. Φτιάξε λίγο το συντακτικό σου,(υποκείμενο, ρήμα, αντικείμενο).Αnyway,δεν είμαι εδώ για υποδείξεις and I'm so bored to fight.Δεν σε γνωρίζω ούτε στο ελάχιστο και γι' αυτό το λόγο δεν σε χαρακτηρίζω,όπως εσυ έκανες αντίστοιχα για μένα.Ι just saw your messages και θέλησα να πω την γνώμη μου.Θεωρώ,ότι είσαι εκτός θέματος σε όλες τι συζητήσεις και πίστεψε με δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με το καλό humor,με προβληματίζει απλά το δικό σου...Το λήγω λοιπόν εδώ,εαν θες να σχολιάσεις οποιαδήποτε δημοσίευση μου you are free, αλλά στην συκεγκριμενη περίπτωση θα σε αφήσω να συνεχίσεις το μονόλογο σου. Κάλο σου βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitself

mitself


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 6:44 pm

Μidian Bloodbury έγραψε:
Nα 'σαι καλά. Φτιάξε λίγο το συντακτικό σου,(υποκείμενο, ρήμα, αντικείμενο).Αnyway,δεν είμαι εδώ για υποδείξεις and I'm so bored to fight.Δεν σε γνωρίζω ούτε στο ελάχιστο και γι' αυτό το λόγο δεν σε χαρακτηρίζω,όπως εσυ έκανες αντίστοιχα για μένα.Ι just saw your messages και θέλησα να πω την γνώμη μου.Θεωρώ,ότι είσαι εκτός θέματος σε όλες τι συζητήσεις και πίστεψε με δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με το καλό humor,με προβληματίζει απλά το δικό σου...Το λήγω λοιπόν εδώ,εαν θες να σχολιάσεις οποιαδήποτε δημοσίευση μου you are free, αλλά στην συκεγκριμενη περίπτωση θα σε αφήσω να συνεχίσεις το μονόλογο σου. Κάλο σου βράδυ.

Omg δεν χωρανε αλλοι ψωνισμενοι στο φορουμ! Ηρεμησε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μidian Bloodbury

Μidian Bloodbury


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2010

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 6:56 pm

Ειλικρινά,δεν είμαι εδώ για να υποδείξω σε κανέναν τι πραγματικά είμαι. Είπα την γνώμη μου για τα μηνύματα του συκεγκριμενου ατόμου, επειδή έτυχε να σχολιάσει την δημοσίευση μου.Δεν έχω με ΚΑΝΕΝΑΝ τίποτα προσωπικό,ουτε επιτιθομαι. Εξάλλου δεν υπάρχει λόγος,να εκνευρίζομαι με ανθρώπους που δεν γνωρίζω καν,οποτε δεν ήταν τυχαία η απάντηση μου προς αυτό το άτομο.Δεν προσπαθώ να δημιουργήσω κόντρες, γιατί ειλικρινά τις σιχαίνομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitself

mitself


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 7:02 pm

Watch out, we dont take kindly to the grammar, syntax and spelling nazis around here!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 7:19 pm

Ρε καμένα,μην τσακώνεστε μέχρι και στα introduction posts!
Ann,truth is ότι σχετικά είμαστε ένα χαλαρό φόρουμ,οπότε don't take matters so seriously. Smile

PS:Μιλάμε αυτός ο Leo πρέπει να είναι πολύ γαμιστερογαμάτος τελικά.Γαμώσαυρος σωστός,μην πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitself

mitself


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 7:48 pm

L3o ΧΞΣ έγραψε:
Ρε καμένα,μην τσακώνεστε μέχρι και στα introduction posts!
Ann,truth is ότι σχετικά είμαστε ένα χαλαρό φόρουμ,οπότε don't take matters so seriously. Smile

PS:Μιλάμε αυτός ο Leo πρέπει να είναι πολύ γαμιστερογαμάτος τελικά.Γαμώσαυρος σωστός,μην πω.

Επειδη εχω καιρο να στο πω! ΣΟΥ ΓΑΜΑΩ ΤΟΝ ΝΕΤΣΑΓΙΕΦ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 8:08 pm

mitself έγραψε:

Επειδη εχω καιρο να στο πω! ΣΟΥ ΓΑΜΑΩ ΤΟΝ ΝΕΤΣΑΓΙΕΦ!!!

Και εγώ χέζω στον τάφο του και χύνω στα κόκκαλα του!I'm a nihilist,I believe in nothing & no one!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
overkill2024

overkill2024


Αριθμός μηνυμάτων : 177
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2010
Ηλικία : 38

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 8:51 pm

L3o ΧΞΣ έγραψε:
mitself έγραψε:

Επειδη εχω καιρο να στο πω! ΣΟΥ ΓΑΜΑΩ ΤΟΝ ΝΕΤΣΑΓΙΕΦ!!!

Και εγώ χέζω στον τάφο του και χύνω στα κόκκαλα του!I'm a nihilist,I believe in nothing & no one!!!




Kαι μόνο η διανόηση της υιοθέτησης του νιχιλισμού ως στάση ζωής, υποδουλώνει το αυτονόητο, δεν είσαι νιχιλιστής, καθώς οι νιχιλιστές σύμφωνα με την χαρακτηριστική τους απάθεια ως προς την ανθρώπινη παρουσία την οποία θεωρούν πως στερείται νοήματος, σκοπού, ουσιώδες αξίας και κατανοητής αλήθειας, και η οποία απαξίωση καθοδηγεί το πάθος τους ως προς τη ματαιότητα της ύπαρξης, θα απέρριπταν ασυζητητί την κατηγοροποίηση τους ως μέλη μιας συγκεκριμένης φιλοσοφικής σχολής.

Ώντας μηδενιστής, θα απέρριπτες τον νιχιλισμό ως μια ανύπαρκτη αξία, μια ακόμη απόπειρα εφαρμογής υψηλών ιδεών, τις οποίες εκ των προτέρων θα θεωρούσες ανέφικτες, ως μια ακόμη φιλοσοφία που επιτηδευμένα δεν διεκδικεί το αλάθητο αλλά συγχρόνως αποζητά τη μοναδικότητα και τη υπεροχή των λεγόμενων της: ως μια ακόμη απόπειρα αφομοίωσης φιλοσοφίας ύπαρξης, δια μέσου συγκεκριμένης κατεθυντήριας σκέψης και δημιουργηθείσας, πολλάκις αβασάνιστης, πίστης στο ιδεατό που προβάλλει, η οποία μετατρέπει την προσωπική οντότητα σε οντότητα του συνόλου.

Νιχιλιστές κουφάλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/overkill2024
Μidian Bloodbury

Μidian Bloodbury


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2010

~Greetings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ~Greetings   ~Greetings I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 12, 2010 9:24 pm

Εαν ενοχληθήκατε από κάτι στο οποίο αναφέρθηκα,ειλικρινά συγνώμη.Άπλα, ήμουν σε αρκετή ένταση προηγουμένως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
~Greetings
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελεύθερη Σκέψη :: Σχετικά με το φόρουμ :: Συστηθείτε!-
Μετάβαση σε: